Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, lányok, történt már...

Fiúk, lányok, történt már veletek olyan, hogy ti, vagy a partneretek akkor vesztette el a szüzességét, mikor a másik már tapasztaltabb volt, és ebből valami kellemetlen szitu lett?

Figyelt kérdés
akkori saját+partner kort is írjatok +előző partnerek számát
2010. okt. 1. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Nem értem a kérdést. Ki, mikor, kivel...?
2010. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Az esetek nagyobb részében így történik, semmi extra, ha a tapasztalatlan fél gyorsan tanul. Egyébként ez a jobbik verzió, mert két szűz hajlamos folyamatosan bénázni.
2010. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kriszti83 ***** válasza:
100%

"két szűz hajlamos folyamatosan bénázni"

Ezt cáfolom! Nagyon jól össze lehet szokni, nincs para, hogy a másik többet tud, másképp szereti stb.

2010. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem!Ez még soha senkivel semmilyen körülymények között nem történt meg az egész univerzumban.
2010. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kazama válasza:
100%

Szerintem ilyen nem létezik!

Teljes mértékben kizárt!

Gondolkodj már, istenem....


Szerinted melyiknek van nagyobb esélye? Hogy 2 szűz talál egymásra? Kizárt! Megeshet, de az esetek szerintem 80%-ában ez a szitu!


Amúgy mikor nekem volt az első, a barátnőm már nem volt szűz, de ebből nem volt semmi probléma. Elvégre mindenki így kezdi. Aki ezen kiakad, az menjen a fenébe :D


Ha már kérted (szégyen, nem szégeny):

én 20 éves voltam, mikor elvesztettem a szüzességem, a barátnőm 19! És ha hiszitek ha nem, az sem volt ciki, hogy ennyi idősen még nem voltam lánnyal.


Sokan annyira felfújják ezt a sex dolgot :D

Mit görcsöltök ezen. Uccu neki oszt jó'van :)

Sok sikert!

2010. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kazama válasza:

Visszaolvasva lehet nem egyértelmű:

Szóval az esetek 80%ában szerintem az a helyzet, hogy az egyik fél már nem szűz!

2010. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hm, ez fordítva történt, én voltam szűz, a barátom pedig már nem volt az, és összességében annyi kellemetlenség történt, hogy összevéreztem a lepedőt (nem szándékosan csináltam xD)
2010. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hoppá, lemaradt: én 18 voltam ő pedig 19...
2010. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!