Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés a szüzesség...

Milyen érzés a szüzesség elvesztése? Mihez lehet hasonlítani a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és már régóta együtt vagyok a barátommal és ő már nagyon szeretné, de én félek tőle egy kicsit:S a fájdalomtól is...

Légyszi segítsetek legyőzni a félelmemet:)

Előre is köszi

17L


2009. ápr. 5. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
ha nem vagy rendesen felizgulva, nem vagy elég nedves, akkor vmilyen belső szorításhoz tudnám hasonlítani, amikor valami nem csúszik eléggé. pl mikor lecsúszol egy kötélen és az súrlódik a száraz kezeddel, de ez se igazán írja le azt az érzést. a lényeg a rengeteg előjátékon, az ellazuláson van, de ha még úgy is fáj, akkor 2-3 alkalom múlva biztos elmúlik :)
2009. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj az, csak kellemetlen. Petting és sok ujjazás a titka, hogy ne fájjon az 1. szex. Síkosító is jó szolgálatot tesz.
2009. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

és ha még nem volt petting?:S

akkor nagyon fog fájni? mondjuk az első előtt nyilván lenne előjáték, de akkor fájni fog?

2009. ápr. 5. 19:11
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
16 évesen vesztettem el, és egyáltalán nem fájt, nem is véreztem. Csak nem szabad stresszelni! De komolyan:) Nyugi, és először magadra koncentrálj.
2009. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

ha nem érzed felkészültnek magad rá akkor várj még... de ha szerelmes vagy és tudod hogy a barátod is az akkor baj nem lehet :)

az első alkalom mindenkinél más.. nekem nem fájt és nem is véreztem... a lényeg h lazulj el és ne legyél stresszes csak élvezd a pillanatot ;)

2009. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Már ne haragudj, de elég ... vagy, ha úgy akarsz vele lefeküdni, hogy még petting se volt... Szerintem még nem ártana olvasgatnod ebben a témakörben és a barátodnak sem... Ah, de gáz... Na mindegy...Ne is csodálkozz, ha nem lesz jó az 1. szex, hisz fogalmatok sincs, kinek mi esik jól...
2009. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

igen szeretem, és ő is szeret engem:)

és mitől függ hogy vérzel-e, vagy hogy fáj?

2009. ápr. 5. 19:30
 8/16 anonim válasza:
94%

kedves kérdező!

mindenképpen kell a pettingelés mert az ujjazás tágít nem fog annyira fájni..!:)

Nekem fájt pedig 3ujjal történt az ujjazás és elégnedves voltam...!egyáltalán nem véreztem!!!szóval lazulj el forró csók..utána meg kényeztessétek egymást:)

védekezésről semmiképpen ne felekezetek meg !!!!!!

sok sikert:)

2009. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg érdemes lenne először megtapasztalnotok egy-két dolgot, megismerni egymás testét, nem kell rögtön lefeküdni vele.
2009. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom függhet a szűzhártya vastagságától, attól, hogy mennyire vagy nedves és ellazulva, és még sok más dologtól. De ha egyfolytában arra gondolsz, hogy mennyire fájni fog, akkor fájni is fog. Szóval nyugiii:) És először petting, hogy megismerjétek egymás testét.
2009. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!