Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek szüz vagyok, vagy...

Szerintetek szüz vagyok, vagy sem? . Lent.

Figyelt kérdés
A pasimmal ugymondd lefeküdtünk vagy félig, nem tudom. Éreztem egy szúros érzést és nagyon fájt, majd kértem, hogy hadja abba, mert nagyon fáj. Igy nem tudom, hogy az vagyok e vagy sem?! . Hogyan bizonyosodjak meg erről? [rendes válaszokat, kérlek. Köszönöm.17 éves lány. ]
2011. nov. 1. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Benn vót? Benn vót. Nem vagy szűz!
2011. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"ugymondd" nem vagy szűz
2011. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves, mielőtt bármit csinálsz bárkivel, tanulj meg írni. :(
2011. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha benn volt a farka a puncidban akkor nem vagy szűz...az mindegy, h 5 másodperc vagy 5 perc vagy 50 perc volt...
2011. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
feküdjetek le még egyszer, és akkor már nem kérdés!
2011. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés baromság. Mit kell ezen megbizonyosodni ? Többet nem lesz szex senkivel vagy mi ? Vagy csak nem tudod eldönteni, hogy ma vagy a holnapi akció után kürtöld szét, hogy már nem vagy szűz ?:D
2011. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
76%
Gyakorikérdések.hu ...ide normális válaszokért jönnek ÁLTALÁBAN (de vannak kivételek).Nem azért hogy az előttem szóló sok marha úgy "pofázzon"mintha tudna mindent az élet nagy dolgairól.Grat nektek :D!Amúgy értem mire gondolsz..arra hogy akkor most átszakadt e a szűz hártyád..erre nem tudok választ adni,viszont szűznek már nem vagy szűz Én úgy gondolom.
2011. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hellosztok válasza:
61%
Hát nem benne volt akkor már nem vagy szüz!! enyi az egész!!!! és am az ellötem szólóval értek egyet hogy normális válaszokat adjunk má ne kösünk abba bele hogy nem jól írta le a szót vagy vm szard el olvastad okés tudol rá válaszolni? ha igen a választ ad meg és ne pedig provokáld hogy nem jól írsz meg ilyen!!!! enyi a véleményem
2011. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hellosztok válasza:
15%
amugy meg csak úgy mond nem vagy szüz! mert se te se ö nem mentél el vagyis egy normális sex partyt nem nyomtatok le! nem vagy szüz de viszont még olyan téren szüz vagy! anyi hogy akkor leszel teljesen nem szüz ha el mentél legaláb te vagy ö bár az a legjob ha mind2-en me ha csak az 1-ik akkor ám ott vm nem jó!
2011. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"hadja abba"

Volna még mit tanulnod ahelyett hogy a faszba ülsz bele!

2011. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!