Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor hogyan viszonyultok...

Most akkor hogyan viszonyultok a 18 feletti szűz lányokhoz? Előny, vagy inkább hátrány?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogyha a 18-20-20+ éves barátnőjükről megtudnák, hogy még mindig szűz, mennyire örülnének, mert micsoda kincset kaptak. Ezt komolyan így gondoljátok? Ugyanakkor előjön az is, hogy jaj, majd biztos ki akarja élni magát utána másokkal, várni kell rá, tanítgatni, stb vagy csak egyszerűen túl fura, hogy ennyi idősen még szűz... Szóval akkor most pozitívumnak, vagy negatívumnak számít ez egy huszonéves fiúnál, ha a nála nem sokkal fiatalabb barátnője szűz?
2011. nov. 1. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
hátrány!
2011. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
hátrány
2011. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
67%
Én szerintem előny. Eddig 3szűzzel voltam. És mind a 3-al nagyon jó volt.
2011. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiksem.Ugyanis nem ez a lenyeg.Tulvan bonyolitva az egesz.
2011. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem előny!

Nem lerágott csontot eszünk az étteremben sem. Tőlem egy szűz lány sokkal több megbecsülést és tiszteletet kapna mint nem szűz társai.

2011. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13:06-osnál a pont.
2011. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem közömbös a szerelemben.a mai világban amennyire cserélődhetnek a kapcsolatok senkinek se lehet joga felhánytorgatnia, hogy a másik már volt valakivel, és hányakkal?...

az más kérdés, hogyha az ember szűzzel kezd, akkor sokkal nagyobb odafigyelés kell, és megtiszteltetésként kell fogadni, hogy én lehetek az első

2011. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én előnynek tartanám, főleg úgy, hogy én magam is szűz vagyok. Legalább ketten "szerencsétlenkednénk" ;)

21/f

2011. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig mind a 4 barátnőm szűz volt. Nem tartottam előnynek, de hátránynak se. Természetesen örültem neki, hogy nem feküdtek össze mindenkivel, de az se zavart volna ha előttem már találtak volna valakit akivel meglépik ezt a dolgot.
2011. nov. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen előny, és igen, "micsoda kincs"-nek fognám fel, megbecsülném és még jobban vigyáznék rá. De ez így normális, nem? Aki azt mondja, hogy hátrány, azoknak csak a szexre kell a csaj. 27F
2012. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!