Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? Mi lenne a jó...

Mit csináljak? Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Több mint 7 hónapja vagyok egyyütt a barátommal... régebben kicsit sokat veszekedtünk..de most szinte elválaszthatatlanok lettünk... és már felmerült a szex téma és már kezdek bele egyezni... de anyámék tuti megölnének mert a srác kicsit balhés de én imádom... és ő is engem..és ő már nem szűz és már nagyon nem bírja ..(már akkor majdnem elélvez amikor hozzá érek, átölelem vagy az ölébe ülök)és már nagyon kiván... látni rajta..és már én is kezdem őt... és bele is mennék..csak attól félek nagyon hogy anyámék rájönnének...MIT CSINÁLJAK.... /sok választ lécci gyorsan mert elég sürgős.../ köszönöm előre is :))


15/L a barátom: 15/F


2011. nov. 1. 15:16
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
Jaj... Totál mindegy ennyi ésszel. Csak gumit használjatok, kár lenne azért a gyerekért.
2011. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de most nem értem ... miért minden kérdésemre szinte ez a válasz amikor tanácstalaan vaggyok ..most azért van ennyi eszem mert 15 vagyok ...vagy azért mert anyámék előtt akarom titkolni vagy miért?
2011. nov. 1. 15:24
 3/13 anonim ***** válasza:
14 éves kortól szülői beleegyezéssel a törvény nem bünteti a szexet... hát ahogy érzed
2011. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Smartguy86 ***** válasza:

"régebben kicsit sokat veszekedtünk"

"mert a srác kicsit balhés "

"attól félek nagyon hogy anyámék rájönnének"


Tehát alig 7 hónap alatt sikerült sokat veszekedni, kideríteni, hogy ő "balhés" akármit is jelentsen ez, és most éppen le akarsz vele feküdni úgy, hogy 15 éves vagy, de a szüleid még csak nem is sejtenek semmit arról, hogy milyen a barátod...

2011. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az a balhés annyit takar hogy amióta együtt vagyunk 2 szer berugott meg cigizik néha... sztem nem balhés .. csak anyámék mondják ezt róla ... egyyébként imádnivaló... é azért veszekedtünk mert anyám szét akart minket szedni és ne menged el hozzájuk amikor 10 kmre lakik és ezért veszekedtünk ... de ezek a veszekedések csak még közelebb hoztak minket egymáshoz ... és kezdenek a szüleim is bele egyezni .. de attól tuti falnak mennének ha megtudnáák h én le akarok vele feküdni...
2011. nov. 1. 15:32
 6/13 anonim válasza:
hát.. pasi..akkor ebből a szempontól minden fiú balhés :D a te apukád is ilyen volt....az enyém is... :D fiatalság bolondság,na de ezzel nem azt akarom mondani hogy jó dolog. az elsőnél....kicsit én is pánikba voltam esve mikor szóba jött a dolog. anyáméknak máig nem mondtam el, de akkor sejtették a dolgot, kérdezgetek is, de soha nem vallottam be, 15 éves fejel szégyelltem magam, de mivel már én is akartam ezért nem nagy ügyet csináltam belőle.... de védekezzetek... egyszer én is ráfáztam.... kiderült a végén hogy sincs semmi baj, de 2 napi aggódás... a legrosszabb órák az életemből...
2011. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem .... .fogunk védekezni .. és ugy néz ki hogy lehetséges hogy holnap lesz.... csak én attól félek hogy nem fog kiderülni... anyámék nem fognak rájönni?? vagyis ha véletlenül elvinne nőgyógyászhoz?? az elmondaná neki ??(de amugy általába először mikor ugyértem hány évesen viszik/ mennek nőgyógyászjoz?) és azt meg lehet állapitani hogy hány évesen vesztettük el?
2011. nov. 1. 20:40
 8/13 A kérdező kommentje:
Gyerekek :D:D:D megtörtént:$ és életem legjobb órája volt :$$ annyira édes volt ... rá se ismertem ..kérdezgette hogy nem fáj? meg jó ez igy nekem ? :$$ annyira édes volt ... az elején nagyon fájt nem is sikerült ... de aztán (kis könyörgés után) leszoptam ... és utána minden simán ment ... annyira jó volt :$$ minen annyira ... áááááá:$$$
2011. nov. 2. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:
engem nem szopsz le? :$
2011. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
bocsi nem... majd a barátnőd :))
2011. nov. 2. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!