Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmmel le akarunk feküdni...

Barátnőmmel le akarunk feküdni egymással, csakhát van egy kis probléma. (Bővebben lent) Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Nemes egyszerűséggel, nem tudtam betenni. Próbáltuk többféle pózban is, de nem sikerült. De félek, hogyha valahogy be is tudom tenni, fájni fog neki. Mit tegyek?
2011. okt. 6. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Izgasd fel jobban, ez az egy mód létezik (tudomásom szerint).

Harapdáld a melleid, csókolgasd a nyakát, simogasd, súgj a fülébe perverz dolgokat, masszázs, ilyenek. Az előjáték legyen minimum negyed óra. Ujjazgasd, próbáld betenni két vagy három ujjad, de először csak egy ujjaddal ujjazd. Kényeztesd orálisan esetleg.

2011. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első jókat írd, tényleg izgasd fel jobban. Ha úgy is száraz, akkor síkosító, de nem írtad, ez volt-e a probléma. Esetleg te nem voltál elég kemény?

Egyébként pedig igen, elsőre fájni fog neki. Sőt, másodikra is. Ezen túl kell esni, légy gyengéd és türelmes. Ha ügyes vagy, hamar rákap majd az ízére :D

2011. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg akkor megy jól a dolog, ha már nedves a bugyi. Viszont ezt a mellharapós dolgot csak mértékkel csináld. Én nem tudom, hogy miért gondolják a fiúk, hogy ettől aztán nem bír majd magával a csaj. Csak mértékkel! Kis adagban gyógyszer, nagyban viszont méreg. :D
2011. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül fog fájni neki ha eléggé felizgatod, barátnőmnek sem fájt. és olyan szinten tud nedvesedni hogy már lecsöppen a nedve:) a bugyija meg 2 óra mulva is nedves miután már levettük, úgy átázott. de nekünk se ment elsőre, meg még sokadikra se. mert nagyon erős volt a szüzhártyája. na meg sokszor annyi ideig tartott az előjáték hogy már tul hosszu volt és már nekem nemvolt elég kemény... persze ez is frusztráciokat szült. egész véletlenül sikerült egyszercsak mégis, nemis azt akartuk, csak becsusszant, hátulról ráadásul, masszírozás közben. úgyhogy kitartás és sok türelem mindkét oldalról! ha szeretitek egymást nem lesz gond :)
2011. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2011. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én 19,a barátnőm 18!

Köszönöm a kérdéseket.

2011. okt. 12. 18:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Mármint a válaszokat. :)
2011. okt. 12. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg használjatok síkosítót,ha másként nem megy.
2011. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!