Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem bántam meg, hogy...

Miért nem bántam meg, hogy neki adtam a szüzességemet?

Figyelt kérdés
2 hónapot jártam egy fiúval, iszonyatosan megkedveltem, hamar el is érte, hogy lefeküdjük, de 2 hónap után szakított velem, igazán még most se léptem tovább, pedig nagyon kegyetlen volt hogy elhagyott semmi indok nélkül. De valahogy még mindig őt akarom, és nem bántam meg hogy vele veszítettem el...:\ nem értem hogy lehet ez. L/17
2011. nov. 1. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, majd bánod később... Ha nem, akkor meg örülj neki!
2011. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
mert talán jó volt, sztem nincs ezen mit megbánni 20L
2011. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is kb. így voltam mint te, a mai napig nem bánom, mert akkor szerettem, még akkor is ha ő nem (mondhatni, hogy csak azt akarta én meg naiv voltam), bár ezt nem éreztette, már rég nem érzek iránta semmi, miután otthagyott vmi hülye indokkal a gyűlölet keveredett bennem a szerelemmel. Egyszóval jó volt akkor és ezen nincs mit megbánni. :)
2011. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

élvezted? gondolom igen. innentől gondolj rá mint nagyon jó tapasztalat.

megsúgom én is hasonlóan jártam, csak én szűz maradtam. pedig, ha még pár napig együtt vagyunk tuti nem maradok szűz. és szűz is csak azért maradtam, mert nem engedtem, hogy óvszer nélkül berakja. én élveztem az együttlét minden percét. így ha ki is lettem használva, valahogy nem bánom. nagyon jó tapasztalat volt.

2011. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mert szereted ://
2011. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz hogy csak így átvertek...

Nem kell izgulnod ,mert lehetsz másba is szerelmes!!!

És lehet azért nem bánod ,mert már megtörtént és kár érte zsörtölődnöd...

2011. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szereted az a szemét meg átvágott téged...férfi létemre mondom hogy ez nagyon gusztustalan amikor egy szűz lányt megdugnak a sors társaim és utána dobják...ilyenkor én süllyedek el szégyenemben és letagadnám hogy férfi vagyok....
2011. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

8. válaszoló, én is fiú vagyok, és teljesen egyet értek veled :D

a kérdésre pedig azt mondanám, hogy ne ezen rágódj, hanem lépj tovább :) ami volt, az már megtörtént :)

2011. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. De nem bánom, mert függetlenül attól hogy hogy végződött ő volt az első szerelmem, nagyon szerettem, és ez így volt teljes.
2012. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!