Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valaki már próbálta Szűz...

Valaki már próbálta Szűz lánnyal milyen a szex?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 12:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én úgy kipróbálnám de nem ismerek szexre éhes szűz csajokat :S (természetesen 14. életévet betöltöttekre gondolok,és nem a horoszkópra xD)
2011. nov. 4. 12:21
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szűz lánnyal jó de türelmesnek kell lenni hozzá és ez nem mindenféle jött mentnek való a szűzességét elvenni egy lánynak.Ha van esze a szűzlánynak akkor olyannal fekszik le aki szereti és ő is tudja hogy szeretik őt.....
2011. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

igazad van benne,de pár dolgot azért leszögeznék:

1. nem tekintem magam " mindenféle jöttmentnek "

2. a türelmem és gyengédségem megvan hozzá

2011. nov. 4. 12:37
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Senki se probálta azaz mindenlány szűz és önmagukat termékenyítik meg hogy fennt tartsák-e fajt -.-"
2011. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem még soha senki nem csinálta szűz lánnyal.
2011. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

jó vicc....,tapasztalatokra vagyok kíváncsi,elnézést ha ezt kifelejtettem



ha van szűz jelentkező szabad privit írni :D

2011. nov. 4. 12:48
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

mintha magamat látnám itt 2 évvel ezelőtt..én is itt szedtem fel egy szűz csajt, és nem volt rossz.


18f

2011. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és hogyan sikerült? ugyanígy feltetted a kérdést,és rádírt,vagy másképp?
2011. nov. 4. 14:26
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

igen, valami ilyesmi volt :D

aztán msnen elég sokat beszéltünk, aztán végül egyik nap megbeszéltük hogy ő nem megy suliba, hanem eljön hozzám ( mivel pesti volt 11 óra mire leért, pont én is addigra végeztem suliba). utána elmentünk, vettünk óvszert, feljöttünk hozzám, dumáltunk fél órát és megtörtént.

nem volt egy rossz élmény, de véleményem szerint jobban járnál hogyha megvárod azzal akit szeretsz :) már én is megbántam, mivel a lány után 2 hónapra rá megismertem egy lányt, akibe szerelmes voltam...sajna, elég hamar vége lett...de hidd el, hogy a szerelmeddel sokkal jobb!

na mindegy, úgy döntesz ahogy szeretnéd! :)

2011. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ...Off válasza:
100%
hááth én voltam már nem egy szűz lánnyal van ameik agreszívan szereti van ameik gyenlgden kine khogy de am jóó velük a szex de a mostani b.nőmmel 7 hónapja jérunk és még nem fektetem meg ez record idő de őt mindennél joban szeretem és tudok rá várni te is azzal feküdj le akit szeretsz.! de te tudod
2011. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!