Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem érdekli a szex a...

Miért nem érdekli a szex a barátnőmet? Sokszor még a témát is kerüli, zavarban van tőle. Pedig még nem is próbálta, szóval még szűz. Velem lehet a baj? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés

Barátnőm 16 éves és még szűz.Én idősebb vagyok nála,tapasztaltabb a szex terén.Neki én vagyok az első komoly barátja,az első csókja is velem történt meg.Pont e miatt nem erőltettem sosem,hogy megtörténjen az első együttlétünk.Másrészről ne gondolja,hogy "csak arra kell nekem"!Már több hónapja járunk,nagyon szeretjük egymást.Többször aludtam vele,de még a csóknál,simogatásnál több nem történ.Amúgy eléggé szégyenlős,pedig nem volna rá oka.Legtöbbször nagyon nehezen fogjuk vissza magunkat,de még várunk az első alkalomra.Nekem az a legfontosabb,hogy neki a legjobb legyen,nem vagyok önző a kapcsolataimban.Nem régen kipróbáltuk az orális szexet,persze szégyenlőssége miatt nehezen engedte,hogy combjai közé férkőzzek.Végül tetszett neki a dolog és megígérte,hogy többször is "igénybe veszi majd a szolgálataimat". :D Azóta egyszer próbálkoztunk,de sajnos nem tudtam a csúcsra juttatni,pedig eddig nem volt panasz a nyelvmunkámra!Azóta nem kér a dologból;ha kérdezem,hogy "megcsináljam-e",csak nemleges választ kapok...Amikor kérdezem,miért a válasz az a bizonyos: "nem tudom".... :( Vagy nem akarja vagy nem meri megmondani,mi a probléma.Velem lehet a baj?Igazán nem siettetem semmivel és nem vagyok erőszakos.Ezzel neki akarok örömet okozni.Azt mondja szeret és nem velem van a baj.Ha itt elakadunk,hogy merjek a szexre valaha is rátérni?Tudom,hogy neki minden új még!A kapcsolatunk elején vagyunk még,de nem szeretném elveszíteni azért,mert nem működik ez a dolog!

Segítsen mindenki,aki járt már hasonló cipőben!Szűzek válaszait és főleg lányokét (is) várom!A bunkó beszólásokat hanyagoljátok,pls!


2010. okt. 4. 13:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
3%
én biztos szakítottam volna már vele, ennyire megaprűddel már nem lehet mit kezdeni, ilyen asszonyt akarsz életed végéig?
2010. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Ne siettesd, nekem 2 évre volt szükségem, sőt több is kellett volna, de állati türelmetlen párom volt és meg is bántam, hogy ő lett az első. Istenem, mennyivel jobb lett volna egy türelmes, gyengéd férfi! Egy lánynak teljesen odaadni magát nagyon nehéz, főleg ilyen fiatalon!
2010. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
93%

Ne hallgass az első hozzászólóra!


Szerintem bízz magadba, és adj időt neki! Beszélj arról, hogy addig nem akarsz tovább lépni egy szinttel ameddig ő sem akarja... ha van lehetőségetek olvassatok együtt pár hasonló történetet a neten kettesben! Így biztos érzi majd, hogy nem ő a hibás. Nagyon nagy valószínűséggel senkivel sem tudja megbeszélni a történteket s tanácstalan.... ne erőltesd, sokszor simogasd, kényeztesd...stb...

2010. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Én bezzeg félálmában kezdtem el kényeztetni az exszűz barátnőmet (több hónap járás után) mert úgy voltam vele hogy meg kell tudnia mi az az orgazmus . Persze benne volt hogy jól pofán vág és bebukom a kapcsolatot , de szerencsére jól sült el a dolog és azóta is minden nap követeli a szexet :)

Lényeg hogy kezdésnek jó tapasztalatai legyenek és legyen orgazmusa :P

2010. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!Szakításon nem gondolkodom;én is mindig türelmetlen típus voltam,pont Ő tanított meg a türelemre.Ez erény... :D
2010. okt. 4. 13:28
 6/36 anonim ***** válasza:
19%

Ne hallgass a második hozzászólóra!


egy ilyen csaj örök életére prűd marad, sose fog téged és a szexet kívánni igazán. úgy is jönni fog egy aranyos csaj aki el fog majd varázsolni, mert nem bírod idegileg a szextelenséget.

Ha le fog feküdni veled valamikor azt is kényszerből, azért fogja tenni, mert te akarod.

2010. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hát sajna ebben van valami... :S
2010. okt. 4. 13:31
 8/36 anonim ***** válasza:
mióta jártok?
2010. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Moszuke ***** válasza:
78%

hát most erre nem tudok mit mondani.

szereted? legyél türelmes, beszélgessetek sokat...

ha elfogy a szeretet és a türelem is.. dobd.

ennyi


22/f

2010. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Bár szerintem nem feltétlenül az a természetes,ha egy 16 éves lány,akinek még nem volt senkije,odadobja magát...Nem nagyvárosi plázacica,akinek ez égő lenne,hogy még szűz.

Amúgy köszönöm a sok választ,nem vártam hirtelen ennyit! :)

2010. okt. 4. 13:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!