Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Alsó határ, mi az az èlet...

Alsó határ, mi az az èletkor amikor az ember már sexelhetne?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársnőm(még 6.-ban) azzal kérkedett hogy őneki már rég megvolt az első alkalom. :/ (olyan lány volt akiről el tudnám képzelni.)

Mi a véleményetek erről??


2011. nov. 4. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Még mindig 14 év.
2011. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En 14ben vesztettem el,egy velem egy idös csajjal...szerintem nincs benne semmi gaz,mendenki akkor letesit szexualis kapcsolatot,ha erettnek erzi ra magat.Ez mindenkinek a maganügye szerintem.
2011. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
12 év alatt egyértelműen liliomtiprás. 12-14 között már valamennyire számít a beleegyezés,de 14 fölött már fűvel-fával lehetséges. Az viszont érdekes, hogy prosti "csak" 18 évesen lehet...
2011. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:
62%

"12-14 között már valamennyire számít a beleegyezés"


Te sem vagy százas :) Ha nincs beleegyezés az nemi erőszak és olyat semmilyen életkorban sem szabad tenni...


14 alatt meg nem büntethető valaki, tehát ha két 12 éves szexel, az sem bűncselekmény (csak ostobaság).

2011. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ha beleegyezik, azt enyhítő körülményként veszik figyelembe.
2011. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18 év alatt senki sem érett a szexre!

26L

2011. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

úristen..emberek........hová fajul a világ..14évesen a kislányoknak még barbizni kéne..már csak azt sajnálom, hogy ebben a generációban élek..


17/ L

2011. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

11-04 18:22

Ne magadból indulj ki, ez hülye kijelentés, mivel mindenki másképp működik, nem mindenki ugyanakkor jut el arra a szintre, hogy érett legyen (akár a szexre, akár másra...)

(Korán vesztettem el, amikor valóban nem voltam még kész rá, nem úgy éltem meg az egészet, de 16-17 évesen viszont igen. Nem kell ahhoz nagykorúnak lenni...)

2011. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!