Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem el a barátnőm...

Hogy vegyem el a barátnőm szüzességét hogy ne fájjon neki? Van aki azt mondta hogy előtte izgassam fel nagyon és akkor nem fog neki fájni. Van ennek valóságalapja? 18/F

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs, attól hogy felizgatod rendesen még ott lesz a szűzhártyája, amit át kell szakítani.
2011. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És te hogy javaslod a szűzhártya átszakítását? Finoman vagy egy hirtelen mozdulattal?
2011. nov. 6. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan ;)
2011. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Az egy dolog, hogy ott a szűzhártya és át "kell" szakítani.

De attól még ha nem izgatod fel rendesen, akkor szűk lesz, és nem csak a szűzhártya átszakítása miatt lesz az egész fájdalmas, hanem azért is, mert nincs kellően kitágulva, és úgy egyáltalán nem fogja élvezni az egészet.

A legjobb, ha addig izgatod kézzel vagy szájjal, hogy már majdnem elélvezzen. Tudod is ellenőrizni, hogy kellően nedves-e- tényleg kb annyira legyen nedves, hogy már csurog ki... Nálam az első alkalommal kb egy órát fordított a barátom az előjátékra, és így valóban csak az fájt, mikor átszakadt a szűzhártyám, de onnantól kezdve, hogy elkezdett bennem mozogni, nagyon élveztem végig a szeretkezést.

Hogy kinek mi a jobb, lassan, vagy gyorsan, az egyénfüggő. Van, aki azt mondja, úgy a jó, ha a lány van felül és ő ül bele, mert akkor ő tudja irányítani, neki hogy jó. De én pl. úgy voltam vele, hogy azt szerettem volna, ha a barátom irányít, mivel Ő óvatos és tudtam, hogy vigyáz rám. Ő óvatosan tolta be, de mikor látta az arcomon, hogy fáj, akkor kihúzta és kérdezte, hogy folyassa e. Én kértem a folytatást, és bár kicsit fájt még az elején, így nekem könnyebb volt, hogy Ő csinálta, mert ha én csináltam volna, akkor nem tudtam volna szándékosan olyasmit tenni, ami fáj.

Esetleg ha sor kerül a dologra és már ott tartotok, hogy betennéd neki, akkor kérdezd meg finoman a barátnődtől, hogy hogy szeretné, hogy betedd, szeretne- e inkább ő felül lenni.

De tényleg az egyik legeslegfontosabb dolog, hogy IZGASD FEL annyira, hogy gyakorlatilag már csak másodpercek válasszák el az orgazmustól.

Sok sikert! :)

20/L

2011. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igazából nem az fáj,hogy átszakad a szűzhártya,hanem hogy szűk a hüvely...előtte nagyon sokáig kényeztesd,de ne hagyd,hogy elmenjen...mikor már majdnem a csúcson van hagyd abba,aztán várj egy picit,majd újra...(így nem lesz szűk a hüvelye mint általában orgazmus után)és ha ezt párszor megteszed egyrészt nedves is lesz plusz iszonyatosan fog kívánni.de akkor is légy lassú,érezze magát a partnered biztonságban.ha látod hogy fáj neki,állj le,kérdezz rá,hogy folytasd-e.ne siesd el!szánj rá időt,ha neki jó az első alkalom annál jobban fogja szeretni a szexet...ha durva vagy és fájdalmat okozol,akkor nem igazán fogja kívánni a dolgot legközelebb...
2011. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"igazából nem az fáj,hogy átszakad a szűzhártya,hanem hogy szűk a hüvely." Fenéket, az fáj, hogy átszakad!
2011. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hosszú elöjáték és gyengédség figyelmesség a titka amikor már folyik szinte akkor tedd be neki elötte nyald ki de nagyon szopd ki a peckét neki de rendesen ujjazd kényeztesd csokold szét a testét a lábujjaitól az feje búbjáig amikor már élvez látod vége van

fektesd a hátára és emeld a lábát fel ott lesz a pi...csa elötte tedd oda és simogasd a jukat ekkor fog kinyilni mégjobban kitárul tátog a f...szra és egy gyors határozott mozdulattal told be és ne mozdulj benne lehet h ez fáj de miután élvez hisz elötte kényeztetted nem fájdalomként éli meg szoktak bele harapni a lábikóba amikor betolják vagy a fülbe ...pl huzd ki mutasd meg h véres a farkad és már nem szüz ekkor megnyugszik ez fontos és told be neki és finoman nem tövig verve de kurd meg lassan lassan a2dik 3dik menet is lehet lassu mert fájhat még a hüvelynek ..de a 4 dik nél már verd fel neki alaposan :P

2018. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!