Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm most vesztette el...

A barátnőm most vesztette el a szüzességét és annyira a fejébe szállt ez, hogy azzal piszkál, hogy én idősebb vagyok mint ő és még szűz. Normális ez?

Figyelt kérdés
Baromi rosszul esik hogy ezzel piszkál, kb. kiröhög hogy még szűz vagyok pedig egy évvel idősebb vagyok nála. Annyira büszke magára, hogy már szinte az egész város tudja hogy ő bizony már nem szűz....most hogy állítsam le? próbáltam már vele beszélni, de csak annyit mondott hogy inkább belehúzhatnék a dologba én is. Mintha nem tudná, hogy mostanába épp elég pocsék az életem ahhoz, hogy ne ez legyen a legnagyobb gondom...de ha állandóan ezzel piszkál :/
2011. nov. 4. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
És akkor mi van ha te szűz vagy? Ő meg kúrva mert csak megbaszatta magát hogy "nagylány" legyen. Küld el az anyjába az ilyet.
2011. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 napietus ***** válasza:
88%
sztem egy hülye p*csa a "barátnőd". én megszakítanám vele a kapcsolatot, még téged is kínos helyzetbe hoz, hogy ilyenekkel barátkozol.
2011. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Tedd ki a barátnőd képét had nevessük ki:D
2011. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ja igen ő 16 én 17.

Képet nem rakok ki róla nem süllyedek le a szintjére :)

Eddig teljesen normális volt de most megkergült vagy nem tudom..

2011. nov. 4. 14:17
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Egy hüly3 pics4 barátnőd. Fogalmazd neki át mi történt vele... nem elvesztette a szüzességét, hanem MEGB@ASZTÁK!!!
2011. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg kedves bnődnek, attól h. széttette a lábát, még nem kell elszállnia magától.
2011. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
segítek rajtad,hogy egyenlő eséllyel mondhasd neki te is,hogy már nem vagy szűz...priváton megbeszélhetjük..:D
2011. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
72%
Az ilyen nem barátnő.
2011. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 napietus ***** válasza:
72%
5. válaszolónak igaza van. különben is, mi felvágni való van azon, hogy hamarabb fog egy lány f@szt mint kormánykereket? ostoba liba lehet.
2011. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 bánomisén ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy amit ő tett, az a világ legkönnyebb dolga, bárki képes rá. Amit meg te (szűznek maradni), az meg időnként a legnehezebb, és ezért még nem néztek le senkit.
2011. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!