Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mintha egyre több huszonéves...

Mintha egyre több huszonéves szűz lenne. Főleg a fiúk között. Vajon miért? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Valami azt sugallja nekem, hogy valami nem stimmel a közízléssel és a gondolkodással. Engem elgondolkoztat ez, hogy mitől lehet ez?
2011. jún. 7. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a jó csajok/pasik 14-17 éves korukba veszítik el, akik meg rondák 20 felett. De ez az én látáspontom.
2011. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
59%
Mert a mai lányoknak a takonyorrú b.zik jönnek be, akiken nem lehet semmit fogni...
2011. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem jut nekik nő. Minden férfi a 20 éves csajokra a hajt. De ők inkább a macsó/pénzes/stb 30-ast választják.
2011. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Sztem szimplán igénytelenek kockák, csírák ezek a szüzike fiatalemberek, tisztelet természetesen a kivételnek. ismerek viszont olyat, aki egész véletlenül folyton bnőmet baszkurálja, h miért nem hívja el(a barátnőm őt!) valahová bulizni. mert eggyedül nem jó, és nincs aki hívná őt. Hát itt a nagy probléma, h várja a sültgalambot. Az elkényeztetettség sztem fontos tényező.
2011. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Már bocsánat, de én itt vagyok pl 21 éves csaj, és soha nem voltam 18nál fiatalabb pasival, mert azokkal nem igazán lehetett mit tenni. Jártam tizenévessel, de azokat simán zsebre lehet tenni, szóval nem érdemes velük komolyabban foglalkozni. Sokkal jobbak a 20as évek közepén/végén járó pasik, mert azoknak nem csak a szex kell.
2011. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaziból régen nem volt net, ahol az emberek leírták volna, hogy ki szűz, ki nem. Jobb esetben nem is reklámozták. Mihez viszonyítva lenne több?
2011. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Mert valaki egyszer valahol elveszti a szüzességet és ő a szerencsés, mert a csajok úgy gondolkoznak, ha nem szűz, akkor biztos jobb minden téren. Pedig lehet, sőt valószínű, hogy nem csak nagy a pofája. :D
2011. jún. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én pl ronda vagyok, és ezért nem állnak szóba velem a nők.

20f

2011. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
67%
Például azért mert nem akarnak ki**szott ri**cot még egyéjszakás kalandnak sem? Mert esetleg van ízlésük? Vagy felelősségtudatuk?
2011. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Még egyszer megkérdem: mi az, hogy "egyre több"? A régebbi időkben volt, aki felmérte volna ezeket?
2011. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!