Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem korai 14 évesen az orális...

Nem korai 14 évesen az orális szex?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.A barátom 16 éves.Másfél hónapja vagyunk együtt.Viszonylag jól megvagyunk,csak sokat veszekszünk és mindig azon a témán.Ő már nem szűz,de megbeszéltük,hogy én semmiféleképp nem szeretném még elveszíteni,de nem is fogom.De mindig mondja,hogy akkor legalább az orális szexet.Szóval ő is kielégít engem és én is őt.De én nem érzem azt,hogy már meg tudom tenni.Én még nem vagyok kész arra,hogy kielégítsem őt,nekem ehhez több idő kellene és még min.1-2 év..

Azt mondja,hogy nagyon fura vagyok és egyáltalán nem ért meg engem,mert neki eddig mindig olyan barátnői voltak,akiktől mindent megkapott pár nap után.Már azon is gondolkodtam,hogy szakítsak vele,mert teljesen más típusú emberek vagyunk,pedig tényleg szeretem.De az biztos,hogy kényszerből nem fogom megtenni?

Szerintetek is furán állok a dolgokhoz vagy egyetértetek velem?


2011. nov. 7. 13:39
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

De az biztos,hogy kényszerből nem fogom megtenni. - bocs,elírtam.


és.. kérlek ne mondjátok,hogy 14 évesen pasizni,meg ez milyen dolog,mert nekem tényleg ő az első.(rajta kívül mással nem is csókolóztam)és tényleg nem vagyok egy olyan lány,mint néhány korabeli rib@nc.

2011. nov. 7. 13:41
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha tini qurva akarsz lenni akkor menj bele nyugodtan!
2011. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
13%
én már 12 évesen elkezdtem szóval nem cink :D
2011. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%
csatlakozom az elöttem szólóhoz!
2011. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
29%
végre egy lelki társ :)
2011. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Na,most,hogy elmentek az előttem szólóak a játszó térre..

Jól gondolkodsz,ha nem érti meg,hogy te még nem szeretnéd,akkor hagyd el!22/F

2011. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Semmi kép ne menj bele, ha nem akarod. Szerintem még most szakíts vele, mielőtt olyat tesz, amit egész életedben bánni fogsz...

Láthatod az első pár hozzászólást, ma már az a menő, ha a 12éves porbafingó kislányok fasszal játszanak. Aztán csodálkoznak ha véletlenül teherbe esnek, vagy megerőszakolják őket. A mai világ borzasztó gyorsan rohan a vesztébe, te egy érték vagy, vannak önálló gondolataid és elvárásaid. A mai tinikből ez hiányzik. Őrizd meg annak a fiúnak az első orális szex élményt, aki méltó lesz hozzád, és nem tart furának azért mert 14évesen nem akarod leszopni!

2011. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
94%

Ha nem akarod, akkor ne csináld, mert az lesz a vége, hogy gusztustalannak, undorítónak fogod tartani és egy életre tönkreteheted a szexuális életedet.

Ha ezt ő nem érti, akkor bármilyen hülyén is hangzik, de nem hozzád való. Nehéz ebben a helyzetben jó döntést hozni, mert mindkét esetben lelkileg sérülhetsz. Én kívülállóként azt mondom, hogy csak akkor menj bele, ha te is úgy érzed.


13.43 "nem cink"??? Majd talán 10 év múlva rájössz, hogy mi a különbség a "nem cink" és a "fenomenális" között, mert ez a különbség a 12 éves és a 22 éves között!

2011. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Figyelj őszintén 14 évesen a sztárok utáni rajongás,vagy veled egykorúakkal a szájra puszi kézfogás lenne a normális komolyabban járni valakivel 16.17 évesen kéne.A szex bármennyire is nem így van sajnos ehgy elég bensőséges dolog amit két igazán szerelmes ember tesz 17,18 kor után mikor már elég érett hozzá testileg,lelkileg,és úgy is viselkedik,és tudja hamarabb nincs itt az ideje.Sajnos mostanában eldurvult a helyzet.Szakíts ezzel a gyökérrel,te csak a szexre kellesz neki,tudod sok idétlen fiúka van aki azt hiszi az a menő ha megdugnak néhány csajt éretlen kisfiúk,inkább ne legyen barátod mint hogy ilyen legyen.Jól gondolod neked még nagyon nem kéne szexuális életet élned.Nem érdemel meg téged,hagyd ott.Nem mellékesen az orális szex még bensőségesebb dolog,sok párnál hónapok évek kellenek a szexuális élet megkezdése után míg megbíznak egymásban annyira hogy csinálják.
2011. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Ha nem állsz rá készen, akk ne tedd, és ha elhagy ezért akk egy s3ggf3j. :)
2011. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!