Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem korai 14 évesen az orális...

Nem korai 14 évesen az orális szex?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.A barátom 16 éves.Másfél hónapja vagyunk együtt.Viszonylag jól megvagyunk,csak sokat veszekszünk és mindig azon a témán.Ő már nem szűz,de megbeszéltük,hogy én semmiféleképp nem szeretném még elveszíteni,de nem is fogom.De mindig mondja,hogy akkor legalább az orális szexet.Szóval ő is kielégít engem és én is őt.De én nem érzem azt,hogy már meg tudom tenni.Én még nem vagyok kész arra,hogy kielégítsem őt,nekem ehhez több idő kellene és még min.1-2 év..

Azt mondja,hogy nagyon fura vagyok és egyáltalán nem ért meg engem,mert neki eddig mindig olyan barátnői voltak,akiktől mindent megkapott pár nap után.Már azon is gondolkodtam,hogy szakítsak vele,mert teljesen más típusú emberek vagyunk,pedig tényleg szeretem.De az biztos,hogy kényszerből nem fogom megtenni?

Szerintetek is furán állok a dolgokhoz vagy egyetértetek velem?


2011. nov. 7. 13:39
1 2
 11/20 *emi* válasza:
Semmiképpen ne tedd meg,tényleg egy életre rányomhatja bélyegét a szexuális életedre,ennyit pedig nem ér egy olyan srác,aki ennyire énközpontú...Ha akarod majd,akkor nem fogsz rajta gondolkozni,azt tudni és akarni fogod,hidd el!
2011. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Kortárs vagyok.:)

Gondolom te szereted ezért gondolkodsz rajta, hogy mit tegyél, de hidd el ő csak a szexre hajt.

Majd ha együtt lesztek még 5-6 hónap után (hozzáteszem mindenféle szexuális kapcsolat nélkül) akkor majd ráérsz ezen gondolkodni, persze ezt is csak akkor ha te is úgy érzed, hogy szeretnéd.:)

Nekem 8 hónapja van barátom és még mindig semmi nem volt.:)

Persze én is gondolkodtam már rajta, de szeret ezért megvár.

Ha téged is megvár és nem erőlteti, akkor biztosan szeret.

Csak ennyit tudtam tanácsolni remélem tudtam segíteni.:)

Puszii

2011. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ne tedd meg.

De nem az életkorod miatt, hanem mert Te úgy érzed, hogy nem állsz még rá készen, ne legyen ez egy kényszerhelyzet neked, mert ha úgy teszed meg, hogy közben nem akarod, tényleg megundorodhatsz egy életre az egésztől.

(Nálam más volt a helyzet, én nagyon akartam már, 14 és fél éves voltam, a barátom 18, 1 hónapja voltunk együtt, mikor minden megtörtént, de neki is az volt az első, és a mai napig együtt vagyunk.)

Nem állsz furán a dolgokhoz, viszont neki ha fontos a kapcsolatotok, ezt megérti, ha nem, akkor... Te is tudod.

23L

2011. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez a férfi egy félállat, csak meg akar izélni és már állna is tovább. 16 évesen azzal henceg neked, hogy mindenkit 1-2 nap alatt ágyba vitt? Dobd ki azonnal!
2011. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Meg ne tedd neki! Még gyerek vagy az isten szerelmére! Nem is értem miért kell 14 évesen összejönni valakivel. Még is mit gondoltál?1-2 évig kézen fogva sétálgattok "járás" címén és ő türelmesen kivárja mire te készen állsz? Sajnos a dolgok nem így működnek, a legtöbb fiút csak "az" érdekli, főleg az ilyen 16 éves kis suhancokat. Ha megteszed neki ribanc leszel és meg fogod bánni, ha meg nem akkor megcsal vagy otthagy. Szerintem szakíts vele.


20L

2011. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ne menj bele ha elhagy elhagy millió egy pasi szalatgál aki nem ezzel kezdi és találsz normálisabbat is aki nem haragszik meg, ha nem teljesited ezt a vágyát
2011. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ne csináld, ha nem akarod. 14 évesen velem is ugyanez volt, nem hagytam, kidobott.. de jobban jártam. :)
2012. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Az orális mehet, az igazival még várj egy kicsit
2012. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Az ha 14 15 évesen veszteted el a szüzrséged az a jövőben hogyan vesszi ki magát normális emberek szemébe ? Ugy hogy ribi ha a pasid nem érti meg hogy nem akarod még es nem tudja elfogadni akkor hagyad ott a Ha olyanba mész bele amit nem szeretnél megfogod báni !Ha nem akarod le szopni akkor ne tedd ha tulságosan erőlteti a szex témát az azt tükrözi hogy csak szexre kelesz olyan szinten mit te nem szeretett ! 19 éves vsgyok!Melessleg ribanc az aki 16 alatt nem szűz az én véleményem szerint!Egy 14 éves lánynak nem szexelnie es szopnia kéne !
2013. máj. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 andrasleo válasza:

szopdd le verd ki neki aztan kinyall

es rendben vagytok .:P

2013. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!