Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy 20 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon rég óta ismerjük egymást,pár hete jöttünk össze,ő 29 én 20.Biztos vagyok benne,hogy úgy tudja már nem vagyok szűz,mert sokat járok bulizni,nem vetem meg a kihívó ruhákat,szóval nem egy katolikus zárdából jöttem...meg az emberrel ezzel nem dicsekszik,vagyis nem téma.De nem tudom hogy mondjam meg neki,hogy szűz vagyok...teljesen megbízom benne,de gáznak érzem...
2011. nov. 8. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Csak úgy sehogy. Ha szexre kerül a sor, akkor majd a fülébe suttoghatod, hogy "te vagy nekem az első" :)
2011. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 B. Elek válasza:
27%
Állj elé és mondd neki: 20 évesen még szűz vagyok..
2011. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem gáz h ö lenne az elsö..az a gáz h azt gonodolják emberek h 20 évesen ciki ha még szüz vagy.egyébként elözövel egyetértek..
2011. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Így mondanám el neki: Szűz vagyok

De most komolyan, jó persze nem egy családi ebédnél, hanem ha szóba jön a szex téma.

Nálam 17 évesen játszódott le az egész, rákérdezett és mondtam, h szűz vagyok erre Ő, azt hittem h nem vagy az. És ennyi volt.

2011. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlparáznod, ha intim helyzetben lesztek, akkor egyszerűen közöld vele, hogy bánjon veled finoman, mert szűz vagy még :) Én is egy csomót izgultam ezen, 22 voltam, barátom 27, és egyáltalán nem volt gáz, sőt. Nagyon örült neki, és mondta, hogy ilyesmiben nem is reménykedett, mert rólam sem gondolta volna elsőre.
2011. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából így: "Figyelj, valamit el kell mondanom, szűz vagyok még."

Ez lehetőség szerint legkésőbb az első együttlét előtt célszerű megemlítened.

A legrosszabb ami történhet, hogy kicsit megfogja lepni, ennyi(de még ez sem biztos).

2011. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor intim(ebb) dolgokrol beszelgettek, mondd neki:"tudod en meg szuz vagyok".
2011. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
hát ha már odáig eljutott a kapcsolatotok hogy szexeljetek (valamikor) akkor akkorra már kéne annyira ismernetek , szeretnetek egymást hogy ne érezd gáznak az ilyet elmondani
2011. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szia!amúgy szűz vagyok
2011. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én simán megmondtam a barátomnak, intim szituáció volt, ágyban fekve csókolóztunk, kicsit eltoltam, hogy mondani szeretnék valamit, és megmondtam, hogy én még nem feküdtem le senkivel eddig. Ennyi:) ha a pasi normális, semmi kifogása nem lesz, maximum meglepődik.
2011. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!