Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes abban az...

Lehetek terhes abban az esetben ha nem védekeztünk és az nap kellett volna megjönnie? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na szóval.. le feküdtem barátnőmmel és szűz volt még estére kellett volna megjönni 27. nap vagy esetleg 8. napra de egyik nap sem jött meg 27. nap volt pár csepp vér neki de nem darabos ám rendes piros volt azóta semmi csak nagyon fáj a hasfala az egész.... és kívánós... ez lehet terhesség vagy csak be magyarázás? vagy ezek mitől lehetnek? nem mentem el benne ez egészen biztos előző nap sem volt semmilyen esemény amitől terhes lehetne egyébként akkor vesztette el a szüzességét.. az eset óta ez a 3.nap


Nagyon kérlek titeket segítsetek és ne le hordjatok mindennek... Köszönjük előre is 16/F + 16/L


2011. nov. 11. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Védekezés nélkül a nök ciklus BÁRMELYIK napján teherbe eshetnek, még a menzesz alatt is.

A legcélszerübb, ha elmegy nögyógyászhoz minél elöbb és megvizsgáltatja magát.

A legközelebbi alkalom elött meg keressetek valami megbizható védekezési módot. (A megszakitás minden csak nem megbizható!)

2011. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem védekeztetek, tehát lehet terhes. Ennyi.
2011. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
azt mi nem tudhatjuk:D de tizennégy éves léttemre még én is felfogom és védekezem:D nem szorakozom ilyenekkel
2011. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

A szüzesség elvesztésével késhet a menstruáció. Egyébként nem kell ahhoz benne elélvezned, hogy terhes legyen. Az orgazmus előtt is van váladék, ami spermát tartalmaz.

A terhesség 3. napján még nem kívánós az ember lánya!!! Azonban a kíávnósság lehet attól is, hogy meg fog jönni neki. Olyankor énis kívánós vagyok, fel tudnék zabálni egy egész édesség boltot.

Egyébként mindenképpen keressetek fel egy nőgyógyászt, aki megvizsgálja, és védekezzetek!!!

2011. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta soha nem szokott kívánós lenni...
2011. nov. 11. 18:34
 6/17 anonim válasza:
100%

Hát most az. De nem feltétlen azért, mert terhes. [link]

Itt írja, hogy észre sem veszed azt, hogy terhes vagy 1-2 hétig. A párod, ha terhes is, egyenlőre csak bebeszéli magának a kívánósságot. Javaslom, vegyetek egy gyorstesztet.

2011. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rendben :) megvárjuk vele a hétfőt addig csúszhatna neki elvileg ha akkor sem jön meg neki rendesen kedden irány a teszt vásárlás!.... Remélem negatív lesz
2011. nov. 11. 19:35
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Igen, lehet.

Ha esetleg bejönne, akkor jó babázást!

2011. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Annyi a fejlemény hogy nem fáj már annyira a hasfala neki. Viszont pár csepp vér megint volt neki...
2011. nov. 11. 21:32
 10/17 Mila11 válasza:
100%

Nyugi szerintem nem terhes! Valóban védekezzetek minden alkalommal és lehet kicsit még érettebbek is lehetnétek a szexhez. De most nem terhes a barátnőd!

illetve nagyon kicsi az esélye, szóval tényleg nyugi és legközelebb ésszel!

2011. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!