Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha tnapelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha tnapelőtt lefeküdtem egy emberrel és nem védekeztünk, de nem élvezett belém és az elősperma sem ment belém mert leszoptam előtte és éreztem, akkor lehetek terhes? Amúgy ma kell megjönnie.

Figyelt kérdés
amúgy hogy van ez csajok... menstruáció előtt és után nem lehetünk terhesek... jóltudom ?
2011. aug. 29. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk még a nevét sem tudod annak az embernek!?:D:D
2011. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
elősperma?!
2011. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most szexeltünk újra.. ovis korom óta ismerem.:) elősperma.. vagyis előváladék.:D
2011. aug. 29. 15:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?14 mi?
2011. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

előspermaaaa ááá xDD ÁÁÁ :D XDD Meghalok, ez fááj xD


az előVVÁÁLLAADDÉÉKK nem csak az elején van. Védekezés nélkül megvan az esély rá hogy terhes leszel de erre nem nagy az esély.

2011. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!


Szexelj mindennap,m ert az a trendi mostanság! xD

2011. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"lefeküdtem egy emberrel "

Miért, te állat vagy, vagy UFO?

2011. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 14 sincs. és nem tudom, honnan veszi ez a sok csitri, hogy van olyan időszak, mikor nem lehet teherbe esni menstruáció előtt meg után. a felelőtlen szexelés helyett néha az agyatokat is megtornázhatnátok.
2011. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"menstruáció előtt és után nem lehetünk terhesek"

ezt a marhaságot ki mondta?????? BÁRMIKOR lehetsz terhes, az igaz, hogy van olyan időszak, amikor nagyobb az esély, de olyan nincs, hogy nem lehetsz. szokták azt hinni, hogy a menstruáció alatt nem lehet teherbe esni, nos, ez is egy tévhit. bármikor lehet, védekezz, ha nem akarsz!

2011. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzunk néhány dolgot. Előváladék FOLYAMATOSAN van, különben nem lenne elég síkos a pénisz, így a közösülés fájdalommal járna. Az előváladéktól LEHETSZ TERHES, és BÁRMIKOR, még menstruáció ALATT is teherbe lehet esni (nekem így lett egy gyönyörű öcsém, menstruáció első napja és megszakítás kombóval). Szóval igencsak lehetsz terhes, sőt még egy fincsi kis nemi betegség is befigyel, ha idegenekkel fekszel le védekezés nélkül... 16 évesen több eszed lehetne, és nem ciki odafigyelni felvilágosításkor.
2011. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!