Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok a MAI szűz...

Mit gondoltok a MAI szűz lányokról?

Figyelt kérdés
Midnenféle gondolat jöhet, korban kinézetben személyiségben. Mik a tapasztalatok?
2011. nov. 13. 15:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem léteznek:D

Előttem válaszoló 21/L-nek:

Ritkák vagytok, mint a fehér holló:) Sajnos... 22F

2011. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

elsőt adom.

szomorú vagy nem, ez van. :/

(amúgy én 19 éves lány vagyok és 17 évesen vesztettem el,de szerelemből,úgyhogy megérte olyan sokáig várni:))

2011. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
21 éves lány vagyok, ábrándozok és várom az igazit
2011. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%
a mai szűz lányok,azok akik már a 17-18-19-20att is elérték,azoknak gratulálok,mert egy érett,értelmes személyiségre utal,nem pasizik,szexel divatból,tudja,hogy gyerekként nem kell szexelni,és hogy a korai szexuális életnek milyen súlyos,kellemetlen következményei lehetnek,aki meg alatta szűz arra mit mondjak az lenne a normális,lehetnek kinézetre szépek,csinosak vagy akár az ellentéte,nem a kinézet határozza azért mega személyiséget,mi jut eszedbe ha meglátsz egy tucat tinit,aki éjjelente bulizik,már meg volt neki a fél osztály,baromira érettnek tartja magát,mivel tucat tini ugyanúgy néz ki mint a többi,szóval ebbe ne menjünk bele,manapság nem értékelik a szüzességet,nincs önbecsülésük,nem az a fontos,egyre ritkább sajnos az olyan lány aki szűz ként megy gimibe és esetleg 3.4.ig az is marad
2011. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok és szűz és van aki leszűzk*urváz azért, mert nem fekszem le a 3 hetes első párkapcsolatomban a párommal... Furcsa sokszor a mai tizenéves nemzedéknek már nincs szüksége kötődésre bizalomra és szerelemre... bőven elég ha bizsereg a nuni. Csak gratulálok az ilyeneknek... :)
2011. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:

16 leszek.. és szűz vagyok.;)

Nem fogok lefeküdni minden sráccal, aki bejön.

2011. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Minden tiszteletem azoké a lányoké, akik 18 éves korukig bírjak. Természetesen nem azokra gondolok, akinek nincs más választása, hanem akik lenne kivel lefeküdjenek, de mégsem kapkodják el. Szerintem a 17-18 ami normálisnak mondható, hiszen nem gyerek, így már belevághat az életbe. Sajnos a mai fiatalságra jellemző, hogy korán elvesztik (13-14), majd pia mellett bárki átmehet rajtuk, illetve kelletik magukat. Szánalmasnak tartom, de ettől függetlenül misem vagyunk jobbak, hiszen a srácoknak ez kell, huzzunk meg bárkit, ha lehet egyszerre többen is...


Ha valakit megnyugtat, egy szóval nem mondom, hogy szent vagyok és hogy én nem voltam ilyen.

2011. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
24%
Az hogy csúnyák, azért szüzikék. :)
2011. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Előzőnek teljesen igaza van, bár én a "normálisnak mondható" kategóriához hozzátenném a 16-ot is.
2011. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csúnyák. Igaz, hogy nem vagyok egy csúcs szuper modell, de elég csinosan fel tudok öltözni, és nem feltétlenül vagyok csúnya. De tudod mit, nem magyarázkodom neked.
2011. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!