Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok a MAI szűz...

Mit gondoltok a MAI szűz lányokról?

Figyelt kérdés
Midnenféle gondolat jöhet, korban kinézetben személyiségben. Mik a tapasztalatok?
2011. nov. 13. 15:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
16:49es vagyok,nem vagyok csúnya,se kövér,rengeteg barátom van kedvelnek, 19 évesen veszítettem el azzal akivel mai napig együtt vagyok,akit egyre jobban szeretek, pedig lett volna lehetőségem,de nem kapkodtam el,elég érett voltam,hogy tudjam nincs itt az ideje
2011. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek...legalább is, jó lenne egy ilyen lányt találni, aki nem fekszik le 1 hónap után mindenkivel.

Akinek van kedve esetleg ismerkedni, küldhetni levelet :)


18F

2011. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
Sajnos ritka, de ahhoz pasik is kelletek,hogy kevés szűz legyen ;)
2011. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
azt,hogy kész csoda,hogy vannak olyan lányok !!! :D
2011. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos ritka, de ahhoz pasik is kelletek,hogy kevés szűz legyen ;)"


Miért talán megerőszakoljuk őket?

2011. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
48%
most mit lehetne gondolni roluk? én hála az égnek, nem vok az :D
2011. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
seggbe előbb engedik mint suniba.
2011. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
73%
A tapasztalatlan lányokkal mindig nehéz, még ha komolyan is gondolod a kapcsolatot és nem csak megfektetni akarod őket, egyszerűen bizonytalanok és még semmit nem tudnak. És egy idő után elég frusztráló. De két féle lány létezik: szűz, meg ribanc. A legtöbb szűz csaj is elribancosodik, ha rákap a dolgok ízére. Szóval nincs sok választék.
2011. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
55%
16/L vagyok, és szűz :) 3 hónapja van barátom, ő is szűz még. szerintem vele fogok lefeküdni, de szeretnék várni még, mondjuk még 3 hónapot...:) pettingeltünk már. szerintem nem k*rva vagy r*banc az aki 14-15 évesen fekszik le valakivel, ha szerelemből teszi :) barátnőm 15 volt és nagyon szerelmes amikor elvesztette :) és attól még hogy szűz vagyok, szeretnék szexelni, csak várok vele, még nem vagyok kész rá, de úgy érzem, hogy hamarosan kész leszek, és nem fogom megbánni :) nagyon fel tud izgatni a barátom :D
2011. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
62%

Azt, hogy el vannak szállva maguktól.

Úgy gondolják, hogy ettől értékesebbek, különlegesebbek lesznek, okosabbnak, felelősségteljesebbnek, többnek érzik magukat másoknál, és lenézik azt, akik előbb vesztették el.

Tul.képp ami rohadtul zavar, hogy mindenki felelőtlen rib@nc, aki 20 alatt szexel, nincs különbség a disco-ban részegen, félmeztelenül táncikáló, mindenki f@szát szopkodó ócska, filléres pic$a és a tizenévesen komoly kapcsolatban élő (mert neki nem volt, akkor nem is létezhet elven ilyen nincs...) lány között, mert hát végülis egyformák, mindkettő szexelt 15-16 évesen.

Na ezt gondolom a szűz lányokról. (Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, nem veszi magára, attól még a többségre igazak a fent leírtak.)

2011. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!