Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mit fog hozzá szólni?

Szerintetek mit fog hozzá szólni?

Figyelt kérdés
Van egy srác és elég jó a kapcsolatunk össze is jöttünk. Még szűz vagyok, de le szeretnék vele feküdni. Előtte való barátommal is próbáltuk, de nem sikerült vagy azért mert feszült voltam vagy mert alapból hüvelygörcsöm van. Ezt onnan vettem, hogy néha még a tampon felhejezése is fáj. Félek, hogy ha nem tudok vele lefeküdni akkor egy idő után elhagy.
2011. nov. 14. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem egy tapló paraszt örülni fog neki :) az idegességre meg annyit hogy hosszú előjátékkal leküzdhető :) esetleg ne rögtön úgy fussatok neki a dolognak hogy na most akkor szex lesz hanem inkább ismerjétek meg egymás testét, oldódjatok fel, hangolódjatok egymásra... a többit meg úgy is a helyzet hozza :)
2011. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor hagyjon.
2011. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tudja, hogy szűz vagyok
2011. nov. 14. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
szűz vagy szűk?
2011. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szűz
2011. nov. 14. 20:13
 6/8 anonim válasza:
Az elején nekem is nehezen jött össze, fájt is, eléggé aggódtam emiatt. Ezért 1-2 sikertelen próbálkozás után lassítottunk, és először csak petting volt, később síkosítóval megpróbáltuk, és ahogy egyre jobban feloldódtam a kapcsolatban, már ment anélkül is. Biztos fog Neked is menni, csak el kell magad engedni! :)
2011. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem :)
2011. nov. 14. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:

"Félek, hogy ha nem tudok vele lefeküdni akkor egy idő után elhagy."

Jártam így... Nem voltam szűz, csak qrva nehezen jutottunk el addig, hogy összejöjjön, mert izgultam, fájt, nem ment.

Sajnos ezen múlt...

(Utoljára szexeltünk egy jót, de akkor már cseszhettem...)

2011. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!