Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják azt sokan a 20...

Miért mondják azt sokan a 20 év feletti szűz fiúkra, hogy elvesztegetik a fiatalságukat?

Figyelt kérdés

Télleg ennyire bánni fogjuk?


A lányok sem értékelnek egy olyan srácot, aki megvárná az igazit?


2011. nov. 16. 20:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire gyökér nem lehetsz! A hormonszintek 14-16 éves korban tetőznek. Utána csak csökkennek. Te meg még 20 évesen sem használod a farkadat? Mégis mikor akarod megszerezni azt a tapasztalatot amivel majd az igazit megszerzed és megtartod?

Bár, ha neked az az élet, hogy otthon vered, akkor egészségedre. Legalább nem szaporodsz!

2012. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Igazán gyökér dolog csak a válaszod megfogalmazása volt;) Ezt a stílust senki sem fogja meghallani, se itt, se a nagyvilágban, még ha igazad is van - egyszerű tanács;)


Én csak annyit szólnék hozzá, hogy embere válogatja, hogy kinek mi a fiatalság elvesztegetése. Akinek a szex áll az élete középpontjában, az valószínűleg csinálni is fogja, egészségére! Nem mintha rossz lenne a szex, de ezek az emberek élnek a saját kis világukban, és nem veszik észre, hogy különbség van ember és ember között. Ami neked fontos, az neked fontos, és nem nekem.

Értelmes lények révén tudjuk, hogy a szex az élet része, de nem e körül forog egy értelmes civilizált világ.

Van, aki a fiatalság elvesztegetése alatt azt érti, hogy ahelyett, hogy buliznál, a pénzt hajkurászod. Mások úgy értik, hogy eliszod az agysejtjeid, így nem leszel képes annyit, azt és úgy tanulni annak érdekében, hogy később képes legyél egy stabil életet megteremteni magad és a családod számára. És vannak, akik azt értik az élet elvesztegetése alatt, hogy nem szexelsz.


A válszodhoz visszatérve kedves Utolsó Előtti, nincsenek tudományos alátámasztásaim, nem néztem utána, és nem is tudom, hogy honnan szedted ezt a 14 - 16 éves korosztályt. Valójában pedig nem is érdekel, mert én nem a könyvekre hagyatkozom, hanem a tapasztalatokból és a többi ember véleményére támaszkodom... Akárhogy szeretne az ember felnőni 16 évesen, az még egy éretlen gyerek (ami a válaszodból is látszik, bár nem tudom hány éves vagy. Ha ennél több, akkor még csak gratulálni sem tudok).


14 évesen szex? Ez a korosztály azt se tudja mi az a szex, csak próbál valami hasonlót csinálni. Később kiégve (főleg a lányok)megbánják, és rájönnek, hogy mi az igazi szex. (Csak úgy zárójelesen, nem a gyakorlatot értem alatta...)


Végül pedig azt mondanám még Kedves Kérdező, hogy elhiheted, mindenkinek más a fontos a világban, más az értékes. Tanuld meg jobban megismerni az embereket, és akkor nem fogod meghallani az olyan emberek véleményét, akik más felfogást képviselnek. Vannak lányok, akik értékelik, ha megvárod az igazit, és vannak akik nem. De szerintem Te pont nem ezeket a lányokat keresed, úgyhogy nem lesz probléma:)

2012. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kedves 11-es, te ne szaporodj! Elég baj, hogy anyád megellett téged.
2018. márc. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!