Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 40 éves nő vagyok, és még...

40 éves nő vagyok, és még szűz. Egyszerűen senkinek sem kellettem, ill. aki velem randizott volna, nekem nem jött be. Vibrátorral vettem el magamnak a szüzességem, mert egyszerűen nem érdeklem a nekem tetsző férfiakat. Miért?

Figyelt kérdés
Átlagos külsejű vagyok, és átlagos férfiak is tetszettek nekem, de a kifejezetten rondák sohasem. Vajon van még más is aki így volt ezzel? Vagy inkább jöttem volna össze valakivel, aki nem is tetszik?Mert ahogy látom a környezetemben, sokan élnek úgy, hogy megfeleljenek a társadalmi elvárásoknak, hogy nem is szeretik a párjukat.Most mi a jobb? Élni úgy egy emberrel, hogy nem szeretem igazán, vagy magam lenni és arra gondolni, hogy milyen jó lenne inkább egy emberrel szexelni, egy gép helyett?

2011. nov. 15. 18:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

"Vibrátorral vettem el magamnak a szüzességem"

Ha szabadna kijavítanom önt (40éves nő), attól még szűz marad hogy játszik egy vibrátorral, a szüzességét csak akkor veszti el ha egy férfi pénisz kerül magába! A szüzesség elvesztése, és a szűzhártya átlyukadása 2 eltérő és különböző dolog. /Talán a külsejével van valami gond, talán túl magasra tette a mércét , és azok a férfiak úgy gondolják, hogy jobbat is kaphatnak.

2011. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
Ha igazán akartad volna 40 év alatt találhattál volna valakit! Bizonyára te se akartad igazán, lehet hogy látens leszbikus vagy. Ilyen korban már nem is bitóztos, hogy élveznéd egy hús-vér férfi ténykedését! A vibrátorról ilyenkor már nehéz leszokni!
2011. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%

Neked sem tetszettek akikkel randiztál, ugyan úgy te meg azoknak nem akik neked tetszettek.Nincs ebben semmi fura, nem tetszhet mindenkinek az ember.

Ha szeretnél szexelni, vágysz rá akkor nyugodtan kereshetsz hozzá partnert csak szexre vagy párkapcsolatra ahogy akarod.Szerintem ha vágysz a szexre akkor keress szexpartnert, de ha szerelmet is akarsz és szexet is akkor egy komoly társat, ahhoz viszont pasizni kell, randizni, ismerkedni, eddig mit csináltál?:D

40 év alatt elég valószínűtlen, hogy nem jött össze, vagy nem nagyon akadtak udvarlóid?

Vibrátorral meg nem veheted el a szüzességed, az egy dolog hogy kiszakadt a szűzhártyád, de szűz vagy hisz nem közösültél senkivel sem.

21f

2011. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Abszolút nem vagyok leszbi, és pár randinál tovább sohasem jutottam, többnyire én dobtam szegény fickókat, volt akit sajnáltam is érte, mert később tetszett meg nekem, de akkor meg már késő volt. :(
2011. nov. 15. 18:13
 5/35 anonim válasza:
87%

nah jah,ha magasak az elvarasok(latens alomvilag,ugye...)meg a folyamatos agyalas,az epp nem vezet sehova...

:)

elni kell,ha meg valami nem ugy mukodik,ahogy elgondolta a Kisasszony,akkor tovabblepni...

de ahogy a boltban nezzuk az ar/ertek aranyt ugy a maganeletben is...

ha Kiskegyed valogat,akkor ne lepodjon meg,ha a masik fel is...

tudni kell kompromisszumot kotni...

ennyi...

2011. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%

Egy olyan férfire lenne most szükséged szerintem, akivel gátlások nélkül tudnád élvezni a szexet. Akivel nem tervezel, nem vagy bele szerelmes, de megismertet a testi élvezetekkel. Persze elvárás a férfi részéről hogy legyen türelmes és megértő veled, ilyet nehéz találni akinek nincs felesége és/vagy a te korodban van.


A szex nem csak arról szól hogy pénisz (vagy vibrátor) jár a punciban. Érintés, halk sóhajok, édes szavak, közös ügyetlenkedés, egymásnak való örömszerzés - ezeket egy gép nem tudja pótolni.


Hazudnék ha azt mondanám, hogy fiatal vagy, de ne aggódj még nincs késő elkezdeni.


Fiatalkorodban lefoglalt a karrierépítés, vagy mit mondasz magadnak miért nem találtál egy társat? Mennyire vagy gátlásos? (Akár privátban is válaszolhatsz ha nem akar mindenki előtt ennyire megnyílni.)

2011. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Hazudnék magamnak, ha azt mondanám, hogy nem vagyok benne hibás, hogy még nem találtam magamnak megfelelő társat, biztos nagyon válogatós voltam, amikor kb. 4 ember közül egyik se felelt meg nekem.

Ja, és az a másik hibám, hogy nem öltözködöm kihívóan. Párszor előfordult amikor nagyon rám tört a kapuzárási pánik, hogy így öltözködtem, és akkor annyi sikerélményem volt, hogy egy részeg hajléktalan azt mondta a párjának, hogy úgy megdugna engem. ;)

2011. nov. 15. 18:48
 8/35 A kérdező kommentje:
Eléggé gátlásos vagyok amúgy, és nincs semmiféle karrierem, és szívesebben lettem volna inkább családanya 4 gyerekkel, minthogy karriert építsek.
2011. nov. 15. 18:50
 9/35 anonim válasza:
66%
képet kaphatok?, kíváncsi vagyok. Amugy milyen az ideálja?
2011. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Persze, hogy a kollégáim ezen csámcsogjanak! :)
2011. nov. 15. 19:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!