Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj ennyire a makkom ha...

Miért fáj ennyire a makkom ha hozzáérek / "inger" éri? Hogy fogok így szexelni?

Figyelt kérdés
Helo 18 éves vagyok, és úgy érzem hamarosan eljön az első szexem mivel barátnőmmel 1 hónapja együtt vagyunk. Olyan problémám van hogy nekem nagyon érzékeny a makkom tehát minden kisebb ingerre fáj. Önkielégíteni fitymalehúzás nélkül szoktam, mert akkor is ha hozzáérek fáj igaz nem annyira föleg ha kicsit benyálazom az ujjam de még nem nagyon próbáltam úgy. (Lenne valami baj a farkammal? ) Szerintetek óvszerbe is fájni fog szex közbe? Nem szeretném elbaltázni :S
2011. nov. 20. 01:27
 1/2 A kérdező kommentje:
kimaradt hogy 18/F
2011. nov. 20. 01:29
 2/2 _Jessy_ ***** válasza:
erre rájöttem, legalábbis remélem hogy nem lány ha már farkad van :) Nem kell parázni, a punci eléggé "nyálas" amikor beteszed, így nem fog fájni.
2011. nov. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!