Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ha az első kapcsolatot...

Lányok! Ha az első kapcsolatotok sokáig tartott (meddig? ), de vége lett, mennyi idő után akartatok fiút, és mennyi idő (hónap) után feküdtetek le? Milyen volt a szex mással? Az a kapcs mióta tart vagy meddig tartott?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hát én 2 éve vagyok együtt az első szerelmemmel akivel először lefeküdtem, igaz, már egy párszor szakítottunk, valamiért nem tudok tőle elszakadni. Pedig volt már egy párszor hogy másik pasira vágytam, de ez még nem jött össze. Majd egyszer...
2009. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az első komoly kapcsolatom eléggé gyerekes volt! kb 1 évet voltunk együtt rendesen járással.


Most vagyok a 2. komoly kapcsolatomba és hihetetlenül boldog vagyok. Vele vesztettem el a szüzességem (igaz 1 hónap után) de, ő már 3 éve kitart mellet így nem bántam meg a dolgot :D

2009. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

3,5 évig voltunk együtt az első párommal.Született egy kislányunk is.Én szakítottam vele igaz,de utána még jó másfél évig nem volt kapcsolatom.A szakítás után még 10 hónapig szoptattam a picit,így nem akartam testi kapcsolatot senkivel,utána lakást vettem,költöszködés sok macera,új mznkahely.Szóval mindig volt okom mire fogni,hogy miért nem pasizom.

Szóval én megértem már rá utána alaposan.Ismertem a srácot már régebb óta,így az első este egymásba gabalyodtunk.Fél évig tartott.És ha erre vagy kiváncsi nem volt furcsa egyáltalán,hogy lefeküdtem mással is és nem csak egy férfi lesz az életemben.

Bár én már 23 voltam ekkor és alaposan kibőjtöltem.

2009. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
71%

Az első komoly kapcsolatom picit több mint 1,5 évig tartott. Vele vesztettem el a szüzességemet.

Aztán otthagytam őt egy másik srácért.. (már nem voltunk szerelmesek, inkább szeretet volt..meg persze a megszokás) Vele 3 hét után feküdtem le.. és először furcsa volt, hogy nem a megszokott mozdulatok vannak, de aztán rájöttem hogy nagggyonjó vele. Még mindig együtt vagyunk kb 3 hónapja.

2009. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az elsö kapcsim 15 évesen volt,vele történt meg elöször,másfél évet voltunk együtt. Utána kb. 1 évig nem voltam senkivel szexuálisan. Majd összejöttem a második komollyal,vele 4 évig voltam,és szakitás után pár nap telt el hogy lefeküdtem a mostani szerelmemmel. Csúnya dolog de nagyon szerelmes lettem. =)
2009. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!