Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvan az első hónap. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan az első hónap. Mit vegyek ajándékba?

Figyelt kérdés

augusztus 16-án leszünk egy hónaposak a barátommal. Valamivel megszeretném ajándékozni.Mi lenne megfelelő?Megköszönném a válaszokat.(16 éves a barátom)

15/L


2011. aug. 13. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap még semmi. Ilyenkor nem kell ajándékozni. Boldog egy hónapot kívántok egymásnak és kész. Ha nagyon akarod esetleg vegyél egy csokit.
2011. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem sem olyan nagy dolog ez az egy hónap. sztem picit faggasd a barátod, hogy ő készül e valamivel. de úgy, hogy ne essen le neki. annál cikibb nincs, ha te készülsz ő meg netalán nem is tudja, hogy hónapforduló van...

de amúgy sztem egy süti, amit te sütöttél neki az cuki!

2011. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Megvan"...? :)

Tökre úgy hangzik, mintha valaki lehúzott volna egy hónapot a sitten vagy nemtom... :)


Szerintem sem ajándék kéne - max. olyasmi, amit Te készítesz. Inkább valami program, vacsi, süti, piknik, akármi.

Gratulálok nektek!:)

2011. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a házisüti jó ötlet :) mondjuk alkalomhoz illő szív alakút :)
2011. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne vegyél semmit. maximum emlísd meg, hogy "már egy hónapja egyunk együtt tök jó" vagy ilyesmi.

én nem szeretem ha a barátnőm állandóan ilyen jelentéktelen(hiszen 1 hónap tényleg nem sok) dolgokkal cseszeget..21/f

2011. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Évfordulót szoktak ünnepelni. Havonta nem szokás, értelmetlen és erőltetett dolog. De ha már mindenképp ez a mániád akkor valami kis dolgot csinálj neki te magad, hogy ne érezze rosszul magát majd hogy neki eszébe sem jutott hogy vegyen valamit.
2011. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem minek nagy dobra verni az ilyet, majd ha egy éve együtt lesztek oké de lehet hogy neki meg kellemetlen hogy nem készült semmivel se.
2011. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!