Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Merevedési zavarok? Mit...

Merevedési zavarok? Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szép hosszú történet lesz. 3 napja került oda a dolog,hogy le szeretnénk feküdni barátnőmmel ő is szűz L / 18 és énis F/ 15. Nagyon sokáig kényeztettük egymást,talán ilyen 3-4 óráig,én meg is ujjaztam de ő nem verte ki nekem se semmi csak puszilgatás stb ilyesmi és alig akart felállni a péniszem. Pedig iszonyatosan rá voltam izgulva és nagyon kívántam de mikor lekerült a boxerem egyszerűen nem akart felállni.. a volt barátnőmnél is ezvolt régebben,hogy mikor oda került volna a dolog egyszerüen nem működött. Nem hiszem,hogy orvosi bajom van mert ha maszturbálok minden oke 100%ig áll fél perc alatt de aggódom emiatt mert télleg szeretnék vele lefeküdni és ha rajtunk van a ruha és állunk nem fekszünk akkor már áll és ha hozzáérne 100%os lenne,lehet ez volt a baj hogy rágörcsöltem nagyon vagy esetleg ő nem kényeztetett annyit ott lennt engem? Értelmes válaszokat légyszííí,köszi! F / 15
2011. nov. 23. 14:57
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Valószínűleg az a baj, hogy nagyon izgulsz (nem szexuális értelemben) és ez kissé "zavarja" az egyébként rendesen működő képességeidet. És bizony a kellő előjáték (fizikai érintés, simogatás) is hiányozhat.


Ne aggódj, semmi olyan nincs, ami kóros, vagy rendkívüli dolog lenne. A merevedés nem automatizmus olyan értelemben, hogy nem megy magától csak azért, mert éppen szükség lenne rá. Ami zavar (például szégyenérzet, mikor megszabadulsz a boxertől, vagy maga a szokatlan helyzet is) bizony megakadályozhatja a merevedést.


Ha szerencséd van, akkor olyan értelmes lánnyal hozott össze a sors, aki ezt tudja, és megérti - ekkor tulajdonképpen a helyzet majd magától megoldódik, ahogy felszabadulnak benned a gátlások. Ha nem, akkor nehezebb a helyzeted, de ha beszélgetsz vele erről, akkor szintén megoldható a dolog. A legrosszabb eset, ha meg sem érti, és beszélgetni sem lehet vele erről - talán akkor próbáld rávezetni, hogy simogasson, érintsen meg, adjon valami pluszt a dologhoz. Gondolom még ő is tapasztalatlan, ezért nem meri "kézbe venni a dolgokat". Ne aggódj, a lányok elég hamar beletanulnak ebbe (is). :-DD


Szóval fel a fejjel, nehogy elkeseredj, nincs semmi bajod - csak még nem igazán tudjátok, hogy mit és hogyan... De ez majd kialakul!


Pedro

2011. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Ja és még egy dolog. Írtad, hogy "lehet ez volt a baj hogy rágörcsöltem nagyon". Bizony ezt nem szabad. NE AKARD!!! Csak hagyd, hogy megtörténjen.


Nem kell AKARNI, nem kell erőltetni, ez nem olyan dolog, hogy "ennek most mindenáron mennie kell"... EZ ÍGY NEM MŰKÖDIK!!! Csak lazán... (Tudom könnyű ezt mondani. De azért próbáld meg, hogy nem erre koncentrálsz, hanem csak jól érzed magad, csak rá és magadra figyelsz, arra, hogy hogyan adhattok örömet a másiknak.)


Pedro

2011. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,igyekszem. Holnap után jön át és már nagyon akarom és ő is,egyszerűen nehéz ugy rá gondolni hogy majd folyik a dolog mert tudom,hogy nah most ez lesz. Meg igazábol a barátnőm nem hiszi el,hogy szűz vagyok mert előjáték során meg határozott voltam nagyon,de ugyanakkor izgulok,sosem gondoltam volna amugy hogy az első ilyen nehéz lesz :-) Köszi mégegyszer :)
2011. nov. 23. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
15 évesen 18 éves szűz barátnőd van. Hogy a rossebbe lehet valakinek ekkora mákja? :D
2011. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valószínűleg nagyon izgultál. Aludjatok együtt meztelenül meg bújjatok össze párszor, hogy megszokjátok egymást. Jahm és ő is kényeztessen kézzel-szájjal-turmixgéppel, az segít!:)
2011. nov. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fújj egy kicsi penis power sprayt azt mondták kommentbe,hogy azonnal feláll mindig lehet használni és nők is használhatják
2014. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!