Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési, magömlési zavarok....

Merevedési, magömlési zavarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

28 vagyok, és néhány hónapja kezdtem szexuális életet élni.

A problémám az, hogy gyakran van nagyon korán orgazmusom, magömlésem, a legtöbbször nem tartok ki 1 percnél tovább. Van úgy, hogy 10mp és kész vagyok, ami engem nagyon zavar, hisz a kedvesemet így nem igen tudom kielégíteni, és habár ő állítja, hogy nem különösebben zavarja a dolog, szerintem hosszú távon ez mégis probléma lesz.

A merevedéssel is vannak kisebb gondjaim, bár nem akkorák, mint a korai magömléssel kapcsolatban. Az előjáték alatt merev, meg minden, de ha csak a síkosítóért lenyúlok az ágy mellé, és bekenem magamat, már lejjebb lankad. Aztán újra merev lesz behatolás után, de néha így elég nehéz betenni.

Ráadásul ha több menetet szeretnénk lenyomni, mert az első t nagyon rövid idő alatt lezavartuk, már szinte lehetetlen felállítani újból.

De az az érdekes, hogy kétszer is volt olyan, hogy kb. 20 percig tartott a szex, úgy 10 perc után elmentem, de a merevedés nem szűnt meg :O A párom pedig az alatt a 20 perc alatt 3-szor is elment :)

Szóval nem értem, hogy miért csak kétszer sikerült ilyen jól 3 hónap alatt a dolog, és máskor miért ér ennyi kudarc.

Végzem a Kegel gyakorlatot is, eddig sikeres eredmény nélkül.


2011. nov. 14. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:

stressz, teljesítménykényszer

legyél lazább, nem baj ha nem áll fel, nem mész el

sokkal jobban fel kelleme izgulnotok az elején, ne abból álljon az egész, hogy berakod

használd a nyelved és a kezed, és ő se feküdjön ott mint egy darab fa, és akkor sikosító sem kell

magad is irod, hogy néha egész jól sikerül, szal nincs szervi bajod. ne akard görcsösen

másnak is van úgy hogy nem áll fel, nem megy el, stb

nem kell belőle ügyet csinálni

amit még tehetsz, hogy amikor érzed, hogy elsülnél picit leálltok

2011. nov. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a párom nem szereti, ha kézzel és nyelvvel segítek be, és nem nagyon tud mit kezdeni magával az ágyban.

De nem is a merevedés és a felizgulás a nagyobb probléma, inkább az, hogy nagyon hamar elmegyek. És az előjátéktól méginkább lerövidül az akció :S

2011. nov. 18. 10:58
 3/8 anonim válasza:
Nekem is az a gondom, hogy a párom hosszú előjátékot akar, amitől hamar beindulok, így a szex már egy percig sem tart. A másodiknál meg túl puha, hogy szexelni lehessen vele. Az a legszebb, hogy 1, ennyire szűk barátnőm még sosem volt, 2, ő az igazi, ami mégjobban megnehezíti a dolgot..
2011. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Van itt egy topik, amely talán érdekelhet benneteket, mert mondjuk sokmindent megmagyarázhat mi és mért van így!? A kérdezőnek is hasonló problémái vannak! Olvassátok el!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2012. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Stresszel valószínűleg ott lehet a baj, próbálj magabiztos lenni!!
2012. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azóta, hogy ezt a topiknyitó kérdést feltettem, nem sok változás történt sajnos. Bár tegnap előtt próbálkoztam valamivel.

Ahogy olvasgattam a témában, volt aki azt ajánlotta, hogy előtte verjem ki, és olyat is találtam, hogy ha a párom lovagol rajtam, akkor később megyek el.


Nos, tegnapelőtt éjjel elintéztem magamat, másnap reggel pedig megkértem a páromat, hogy üljön rám, stb...

Nos, kb 1 percig tartott a dolog mire elmentem, és nem is volt igazán merev a farkam, és a páromnak sem volt jó, mert egyrészt puha voltam, másrészt ő nem szeret felül lenni.

Eléggé bosszantott, hogy semmit sem ért egyik módszer sem.

Aztán aznap délután csak úgy feküdt egy másik ágyon a lakásban, és mondtam, hogy milyen izgató, és hogy egyszer kipróbálhatnánk itt is. Erre ő: "Most?" (Szegénykémnek már hetek óta nem volt miattam orgazmusa, gondolom már ő is kivan)

Meglepődve a válaszba, belementem.

És meglepődtem, hogy 3-4 percig is eltartott, mire elmentem, és őt is sikerült odáig eljuttatni közben. Annyi, hogy nem volt úgy igazán kemény a farkam, de ez talán betudható annak, hogy éjjel is és reggel is már volt "dolga".

Úgyhogy most megcsillant a remény újra.

Örülök, hogy a párom (feleségem) ilyen türelmes velem, és talán előbb-utóbb együtt megtudjuk oldani ezt a problémát.

2012. jan. 8. 09:40
 7/8 A kérdező kommentje:

20mp...

Már lassan ott tartok, hogy levetkőztetni sincs kedvem, mert úgyis csőd lesz belőle.

Pedig egy pillanatig sem görcsöltem közben azon, hogy vajon most meddig fogom bírni.

2012. jan. 10. 20:01
 8/8 Kovács Laci 88 válasza:

Elősztori:

Még egy régebbi barátnőmmel voltam együtt, amikor ez történt. Havi ciklusa volt, és nagyon fájt a hasa, görcsölt. Bevett menstruációs görcsoldóból egy felet egy palackos üdítő segítségével. De nevetett és a palackba kötött ki a fél gyógyszer. Feloldódott idővel. Nem is vettük észre rögtön. Csak amikor napközbeni teendőinket végeztük, erős merevedés jött rám. (Ittam az üdítőből..) Elkaptam a lánykát, lerendeztem, de nem múlt el a merevedés. Hát másodjára kézbe vette a dolgokat, és ismét elintézett de egyre erősebb volt merevedés. A gond, hogy pánikba estem. Elkezdtem fekvőtámaszokat nyomni, felüléseket és egyéb tornagyakorlatokat végezni, de nem sikerült az erős erekciót gyengíteni. Másfél óráig tornáztam, és már már úgy volt, hogy csak be kell menjünk kórházba, de egyszer csak kezdett végre alább hagyni a gyógyszer hatása. Félelmetes volt, és fájdalmas.

Megoldás: Vegyél be 1/4 görcsoldót, és majd láss csodát! De óvatosan...

Bizonyítás, okfejtés:

"A pénisz erekciója a szexuális stimuláció által okozott megnövekedett véráramlásnak tudható be. A simaizomszövet ellazulása hozza létre a hímvesszőben a vérrel telítődést." forrás: [link]

Úgy elernyed a simaizmod, hogy ihaj-csuhaj ettől:

[link]

Olyan görcsoldót vegyél, ami a simaizomra hat, nem pl. a beleidre.

De csak óvatosan tényleg, mert veszélyes is lehet a túladagolás, szétdurranhat a műszer, ami fájdalmasan is "elsülhet".. Nálam para volt nagyon a merevség, és nem sok gyogyó került a szerveretembe az üdítő által. Igaz, hogy makk egészséges vagyok farok szempontból.

2014. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!