Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ördögi kör! Hogy másszak ki...

Ördögi kör! Hogy másszak ki ebből?!

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, fiú és szűz. Régebben elég zárkózott voltam. Tudom, hogy hülyeséget csináltam, de már megtörtént, légyszi ne írjátok, hogy ez hülyeség volt! 1-2 éve újra "előbújtam". Lejárok edzeni, baráti köröm van, satöbbi. Kezdtem is volna próbálkozni lányoknál, csak rádöbbentem mekkora lemaradásban vagyok. A környezetemben mindenki már kapcsolatokon van túl, tapasztalt én meg iszonyúan le vagyok maradva.

Tehát a lényeg. Szűz vagyok, emiatt félek bepróbálkozni egy lánynál, mert ha komolyra fordul a dolog és kiderül, hogy nekem még nem jött össze soha, bénázni fogok, leégek előtte satöbbi. Nevetségesnek tart majd, ott hagy és rajtam röhög mindenki. Nem akarok leégni. Emiatt inkább nem próbálkozok, nehogy felsüljek ahogy bénázok. De ha nem próbálkozok nem lesznek tapasztalataim se. Ha nincs tapasztalat félek odamenni. Ha félek odamenni nincs tapasztalat... Na szóval ez egy ördögi kör...

Ki lehet lépni belőle valahogy?!

(Eszembe jutott hogy vennék pár pásztorórát egy örömlánytól-azaz nem azért fizetnék, hogy játssza meg magát, hanem hogy "tanítson be". De ezt meg nem érzem helyénvalónak teljesen. Tényleg nem tudom, mit tegyek. Túl idős vagyok már, hogy bénázhassak egy lány előtt...)


2011. nov. 24. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem minden baratom 19 evesen veszitette el, es en is. A jelenlegi baratom szinten. Ez nem az a kor, amikor parazni kellene emiatt, szerintem egy ertelmes lany jol viszonyul hozza, aki meg nem az hat remelem nem erdekel. Sok szerencset.
2011. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
41%

én tudom a problémádra a választ!

1.)ez aa pesszimizmus már túl sok!!!XDD

2.)ne félj,ugyanis vannak olyan lányok is akik ugyaanolyan helyzetben vannak mint te!

3.)eszedbe ne jusson k*rvától tapasztalatot szerezni!!!!!!!!

4.)relax van,senki nem fog nevetségesnek tartani és röhögni rajtad!nem fogsz leégni,nyugi!

5.)ha majd egy lány tényleg tetszeni fog és ez kölcsönös akkor tuti nem lesz semmi baj,ugyanis előtte nem tudsz leégni!hogy miért nem?mert ő úgy szeret majd ahogy vagy!!

6.)tehát próbálj találni egy lányt,de ne kényszerből,mert az úgy nem túl jó!


ennyi az én véleményem^^

12/L

2011. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy szűz vagy egyáltalán nem ciki, viszont ha k*rváznál, azt gondolnám, h el vagy keseredve, és vajon velem is csak azért kezdesz, hogy legyen kin "gyakorolni"...?

Nehogy azt hidd, hogy a 19 évesek már full tapasztaltak. A fiúk szeretik bővíteni a listájukat, és vetítenek, ha a szexről van szó. Vannak szűz 19 éves lányok is (én is 19 évesen vesztettem el)! Ha valaki meg már nem szűz, korántsem jelenti azt, hogy tapasztalt (pl én).

Szóval próbálkozz bátran! Ne úgy állj hozzá, hogy béna leszel és/vagy nem fog összejönni. Az első alkalom úgy sem úgy sikerül, ahogy elképzelted/tervezted :)

Én örülnék egy szűz 19 éves fiúnak =)


19/L

2011. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azt még megemlítem, hogy nem vagyok egy gazdag családból való (szegény se vagyok azért). De mondjuk nyáron is kerestem munkát és elég nehezen találtam. Aztán oda is csak párszor hívtak be. Nagy nehezen megkerestem egy felső+hátizsákra valót.

Aztán ha lemegyek a haverokkal két sörre (Borsodi!) és hallgatom nézd mit vettem a barátnőmnek és mutogatja az x ezer forintos nyakláncot a telefonján, miközben a lánynak nem is volt semmi alkalma... Nos igen. Örülnék, da sajnos havi 10-20-30 ezrem nincs...

2011. nov. 24. 16:48
 5/17 anonim ***** válasza:
Az en baratom gazdag de megis csak alkalmakra kapok ertekes ajandekot tole, mert maskor nem engedem meg. Szoval lanytol is fugg.
2011. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
na figyelj ne legyél már ilyen szerencsétlen félős kislány!!!! a lányok nem szeretik,illetve de a kislányok még szeretik,de neked gondolom nő kell,egy nő nem szereti ha a srác vinnyogó,panaszkodó,félős,mi lenne abba szerethető?! Most állj le ezzel a nyafogással,különben még 40 évesen is szűz leszel! Menj oda beszélgess,ismerkedj,nem arra kell gondolni közben,hogy szűz vagyok meg szerencsétlen.19 évesen veszítettem, el voltak előtte barátaim,de nem akartam egyikkel sem mégsem voltam beszari,de most komolyan a már vőlegényem 18 volt akkor szintén szűz,és képzeld egyátalán nem tudtam,hogy az,magabiztos volt nem hisztizett.Állj a sarkadra,és gyerünk ismerkedni,találsz még értelmes szűz 18-19 éves lányt! nem mellesleg nem tudom megérteni tapasztalatlan 12 éves kislány miért osztogat tanácsot amikor fogalma sincs ezekről a dolgokról még,de abban egyetértek,hogy ne menj k*rvához...22L
2011. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor viszont rossz körökben mozogsz. Egy normális (!) lánynak nem kell csak úgy több tízezer forintos ékszer, stb... Az, h pl. kap tőled csokit, vagy elhívod mondjuk moziba, gesztus és nem kötelesség.


19/L

2011. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kifelé nem vagyok se vinnyogós, se félős kislány, kedves 16:57!!!!!! Kifelé adom a lazát, a vidámat, az elégedettet, poénkodok, ezeket a gondolataimat még a legjobb barátaim se tudják nem véletlenül anonim vagyok itt és a várost se mondom meg. Szerintem nem sokan gondolnák az ismerőseim közül, hogy ilyesmiken jár az eszem...
2011. nov. 24. 17:05
 9/17 anonim ***** válasza:

A te (mi) korodban vannak még szűz lányok... Ha ilyet keresnél? Persze ne azért, hogy csak elveszítsd vele. Egyébként ha szerelmesek vagytok, pont mindegy, hogy voltál e már lánnyal... Már ha 'normális' lánnyal van dolgod.

Ez a k*vás dolog hülyeség. Ne tedd. (És ha majd megkérdezi a barátnőd, hogy kivel vesztetted el? Mit fogsz mondani...?)

Felsülsz, bénázol? Kit érdekel hogy ki tart nevetségesnek? Ne mások irányítsanak, könyörgöm... Tedd azt amit te szeretnél és ne azért tedd/ne tedd, hogy mások csak jót gondoljanak rólad...

17/L

2011. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja, és ehhez a drága ajándékoshoz még annyit, hogyha lesz barátnőd, ne ezzel próbáld levenni a lábáról... Ez annyira felszínes... Utazások, drága érszerek... Olyan mintha valaki ezzel próbálná kimutatni, hogy mennyire szereti a társát... Hát nekem ez nagyon nem jönne be. (Persze tény, hogy nagyon sok ilyen lány/nő van...)

17/L

2011. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!