Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az ördögi körröl?

Figyelt kérdés

Tehát egy adott fiú nem talál csajt, elmegy önbizalma.

Viszont a csajok azt szeretik ha van a férfinek önbizalma.

Ergo a fiú nem tud csajozni, mert nincs önbizalma, viszont ahhoz hogy megjöjjön az önbizalma, sikereket kellene elérnie a csajoknál, ami nem jöhet össze, önbizalom nélkül.


2011. okt. 31. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont mint nálam. Találni kell egy olyan lányt aki ezt megérti és meglátja benne, hogy lehetne nagyobb önbizalmad és segít ebben. A legjobb, ha lányokkal beszélgetsz csak úgy (nem azért mert barátnőt akarsz) Én pl az elmúlt 5 évben nem is beszéltem élőben lányokkal, és msn-en is csak pár mondatot így nagyon de nagyon leromlott az önbizalmam feléjük.
2011. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak azért "önbizalom növelő csajok" nem minden csajnak kell az h a pasinak legyen önbizalma
2011. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LOOOL ***** válasza:
cumi de ez van...
2011. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lényeges,hogy mennyire van önbizalma a srácnak... Szóval ez a nagyon menő vagyok,ha akarlak két perc alatt megkaphatlak stílus borzalmas. És az is,hogyha agyba-főbe magukat sajnálják.


De viszont,ha önbizalom kell,akkor először bátorságot kell találni.

2011. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszer kell összeszedned magad, vagy mégegyszer, vagy azután is, de az első sikered után megváltozik a kisugárzásod stb.

Buliban segíthet az alkohol.

2011. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"önbizalom növelő csajok" tényleg vannak ,és annak tartom magam, utolsó barátomnak akkora fényezést adtam mindig,meg mondtam mindig a dolgokat , hogy nőjön az önbizalma, utána akkora egy bunkó állat lett, nem vagyok büszke magamra , hogy én csináltam belőle ezt,de benne volt csak én hoztam ki belőle a sok jó szóval....

Hmm az se jó ha egy férfi önbizalom hiányos és az sem ha el van szállva magától...

2011. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mentifantezsvér ***** válasza:
lol.-...velem ugyanez van csak csajba...és én ritka mázlista találtam valakit akit nem érdekel az önbizalmam mert szeret ígyis úgyis..és ritka peches is vagyok mert evvel a kivételes személyel nemleehtek együtt..:/
2011. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"lol.-...velem ugyanez van csak csajba...és én ritka mázlista találtam valakit akit nem érdekel az önbizalmam mert szeret ígyis úgyis..és ritka peches is vagyok mert evvel a kivételes személyel nemleehtek együtt..:/"


A legtöbb önbizalom hiányos fiú nem szereti, ha egy lánynak túl nagy van, úgyhogy akad még pár jelentkező.

2011. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az a véleményem róla hogy csak te segithetsz magadon. én is belekerültem amikor még 20 évesen se tartottam sehol, egész addig minden csaj csak rombolta az önbizalmam.

ugy sikerült kijönni hogy néztem a többi embert, néztem hogy milyen rusnya béna pasikkal is milyen jó csajok járnak. néztem hogy hát azt a szintet énis megütöm, annál énis jobban nézek ki, meg az hülyébb nálam, mégis milyen csajokkal van, és ebből felszivtam magam hogy akk nekem is lehet és elhittem hogy lehet. aztán egy lány bizonyitotta nekem hogy szerethető vagyok tényleg, akivel amugy egyéb okok miatt nem lehet köztünk semmi, de a lényeg hogy onnantól hogy tudtam hogy létezik azér lány aki belémtudna szeretni, onnantól megvolt az önbizalom.

azon túl meg randizgass, az is növeli az önbizalmad, ha megmered csinálni, beszélgetsz csajokkal, ismerkedsz, és semmit ne vegyél komolyan. a "minden mindegy" elv nagyon jól jön egy-egy randi előtt. nincs mit veszteni, ez a lényeg, csak mész és beszélsz. ha nincs közös téma akkor így alakult. ne úgy ismerkedj soha hogy na ő lesz a csajom, hanem csak beszélgess. aztán egyszercsak azt veszed észre hogy lett egy barátnőd :) mint énis :) 3. randinkra is ugy mentem, hogy lesz egy jó délutánom, dumálunk egyet, aztán a többi majd alakul. úgy alakult hogy megcsókoltam :) na hajrá!

2011. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!