Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves srác vagyok.1hónapja...

Georgerazor kérdése:

14 éves srác vagyok.1hónapja van egy 15éves barátnőm. és ő már nagyon akarja azt. Néha belenyúl a gatyámba de szinte 1perc alatt elélvezek. Mi lesz igy szexnél? Félek hogy valaki mást fog keresni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 19:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk szégyeld el magad.
2011. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon ha hamar elsülsz.

Ha sokat foglalkozol vele, és zavar akkor az hatással lesz rád, és később is hamar fogsz. Később majd ha nem lesz olyan érzékeny a szerszám akkor tovább bírod. Ja, és gyakorolj egyedül annyit amennyi jól esik. Próbáld minél tovább csinálni. Én is viszonylag hamar el szoktam sülni, de aztán újra áll, úgyhogy ez inkább előny mint hátrány.

Többször élvezhetek el, sokan csak egyszer tudnak.

A másik meg az hogy szerintem még fiatal vagy a dologhoz, ha nem lennél az nem kérdeznél ilyesmit.

Szerintem használd ki az alkalmat, és szórakozzatok egymással. Nem feltétlenül kell szex, máshogy is ki tudjátok elégíteni egymást:)

2011. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
hogy mit tegyel...? mutasd be nekem :)
2011. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!