Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Eddig ez nekem eszembe se...

Eddig ez nekem eszembe se jutott, de most olvastam egy kérdést, ami elgondolkoztatott. Most akkor mégse vagyok már szűz? :O /lent. /

Figyelt kérdés

A kérdésben az volt, h a csajnak betette a pasi de nem nagyon és nem szakitotta át a szüzhártyáját stb és h akkor ő szűz e még v sem, és a válaszok erősen megoszlottak...

namost, kb fél éve volt h barátommal kicsit túl hevesek voltunk, és pár mp erejéig max 1cmre bennemvolt, de nem mozgatta meg semmi, mondtam neki h ezt nem kéne. eszembe se jutott, h most emiatt nem lennék szűz, nade szerintetek?:S

( 16éves koromig akarok várni...most 15,5 vagyok, barátommal 1 éve járunk..:) )


2011. nov. 28. 20:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!
2011. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%
Mármint nem számít, szóval sztem szűznek számítasz!
2011. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
ja, uhh első kominál beszartam:D
2011. nov. 28. 20:47
 4/32 anonim ***** válasza:
22%
nézd, attól függ, milyen vagy ott lent. ha neked föntebb van a szűzhártyád, mint 1 cm, akkor még az vagy. ha nem, akkor lehet, hogy nem. a szűzhártya átszakadása végül is nem jár mindenkinél fájdalommal. ha nagyon kívánbcsi vagy, fogj egy tükröt és térképezd fel magad. az is lehet, hogy csak egy picit szakadt meg.
2011. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
9%
Ezt nemértem am mostanában,attól hogy egy picikét behatol valaki,attól még ugyanúgy szűz marad az illető,hiszen a szűzhártya elég rugékony...egy egész aktus kell ahhoz,h ne legyen szűz..akkor mire fel ezek a kérdések? :D:D:D
2011. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
54%
Bocs! (első, második vagyok)
2011. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

mondom, hogy nekem eszembe se jutott volna h emiatt ne lennék szűz, csak egy másik kérdés miatt gondoltam át...

amúgymeg a szüzesség elvesztése nem attól függ, h a szüzhártya átszakadt e v nem. -.-" mert amúgy az már tuti átszakadt... de nem a farkától, hanem az ujjazástól. mert azt is elég keményen toljuk ... na mindegy, de olyanok pls ne válaszoljanak már akik maguk sincsenek tisztában a szüzesség elvesztésének pontos fogalmával.köszönöm.

2011. nov. 28. 20:51
 8/32 anonim ***** válasza:
19%
ujjazástól nem szakad át... van rajta egy lyuk. ha csak nem öt ujjal csinálja a pasid egyszerre, akkor attól nem valószínű
2011. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nah ezt benézted!Szerintem látogass meg 1-2 erről szóló portált,és meglátod mi is veheti el a szüzességes :) Először informálódj,utána reklamálj :):)
2011. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
[link] tessék olvasd csak el,minden levan irva...szebb jövőt :) És sok sikert :)
2011. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!