Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Első szeretkezésnél...

Lányok! Első szeretkezésnél fáj a behatolás?

Figyelt kérdés

Nem szoktam önkielégíteni és nem használok tampont. A barátom pénisze szerintem elég nagy (tudom, relatív és nincs összehasonlítási alapom, de így szemmértékre kb. 18cm és hát.. vastag) lehet (amennyi nadrágon keresztül látszik, érződik).

Ő 17/F én pedig 16/L.

Szerintetek fájni fog majd az első együttlét?

A kérdéstől függetlenül első szeretkezésről szóló élményeket is szívesen várok!


2011. nov. 28. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
attól függ mennyire lezulsz el... ha görcsölsz h siekrül-e vagy nem vagy bármi ilyenen stresszelsz ak rohadtul fog fájni.. ha mindketten elegeditek magatokat és a párod is figyelmes akkor alig érzel valamit... vagy épp lehet h semmit ;)
2011. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
nekem egyáltalán nem fájt 20
2011. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

nekem fájt


24/sp

2011. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%

Nekem rettentően fájt, mondjuk szerintem azért, mert nem voltam elég nedves és áááááááá, de ilyen csak egyszer volt :D

és szerintem nem kell izgulni, tényleg próbáljatok meg ellazulni :)

2011. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
46%
majd ha ömlik a véred akkor kezdj sírni.. amúgy ha síkos a lyuk akkor sima minden
2011. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
nekem abszolút nem fájt! és tényleg teljesen engedd el magad ne görcsölj, ha mégis félsz vagy valami akkor hagyjátok is..
2011. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nadrágon keresztül méred a brét? ekkora puculó fájni fog.
2011. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
nekem csak egy kicsit fájt és alig véreztem szóval no para :) 17L
2011. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

nekem nagyon fájt,pedig full nedóves voltam és amikor 2 ujjal csinálta,azt mondta laza odalent minden és akkor nem is fájt.na de amikor berakta,fú akkor azt hittem szétszakadok!pedig gyengéd volt velem!

de!csak 1-2 percig fájt,aztán ahogy óvatosan elkezdett mozogni bennem,na akkor már kezdett jó és élvezetes lenni!maga a tudat,h bennem van!csiklói orgazmusom volt ,,csak",aztán 2 év után hüvelyi is!:)

a lényeg,h ne görcsölj!és csak akkor feküdj le vele majd,ha teljesen biztos vagy benne,h akarod és nem parázod szét magad!

24n

2011. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*pardon,nedves
2011. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!