Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örökre szűz maradok, ha nem...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Örökre szűz maradok, ha nem próbálkozom senkinél?

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok, és soha nem volt még barátnőm se, nem hogy egy lány, aki lefeküdött volna velem ! :S
2011. nov. 29. 21:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Mihát nem is vagy ronda mit nyafogsz.

sztem jól nézel ki

mondjuk könnyebb lenne megállapítani ha szemből küldtél volna képet

2011. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Itt ez nem a külsőn fog eldőlni, hogy ronda vagy-e. Hány és hány ronda pasinak van nője, azért mert nagy dumások! Legyél te is az, a társaság központja és akkor biztosan lesz csajod.
2011. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ha vmiképp megfogadod a tanácsát a fölöttem szólónak, és megpróbálsz a társaság "központja" lenni, azért ne változz be egy bunkó balfasszá. A legtöbb ilyen ember akit ismerek az egy barom, úgyhogy ha meg is próbálod akkor azt úgy tedd, hogy ne változz meg egy balfasszá.
2011. nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
küldj nekem is 1 képet magadról ha lehetne.
2011. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 pi feri válasza:
Küldd el nekem is! Pszichológus hallgató vagyok.
2011. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Na, elküldtem midnenkinek, aki kérte! :D

egyébként legyek a központban" eléggé szoktam szövegelni, a társaságban, sőtt a központban is sokszor vagyok, de

mint pl a Halenda, meg Fluor, meg iylen f..ságokról én nem tudok beszélgetni, meg a divatról... aztán van amikor nem tudok miről beszélni, szóval csak pár haverral baromkodok... :D Egyébként fogalmam sicns mit tehetnék...

Nincs olyan lány, akivel járnék, csak egy darab, aki elérhetetlen számomra... a Maradékkal pedig nem járnék, mert túlságosan mások mint én (más gondolkodásúak) velük csak lefeküdnék, de hiába akarnék lefeküdni pár lánnyal... :D a lányok csak akkor szexelnek, ha jársz is velük... De én azért nem fogok járni egy csajjal, hogy megfektessem... + nem is hiszem, hogy össze tudok jönni egy csajjal...

2011. nov. 30. 14:11
 17/29 A kérdező kommentje:

Amúgy meg elég runda vagyok szerintem... Más ok nem hiszem, hogy van arra, ha senkinek nem kellek... :S

Ha jó pasi lenné ktuti lenne néha-néha pár csaj aki probálkozik... még ha a fiunak kell akkor is vannak próbálkozó csajok, ha egy pasi "jó" ....

2011. nov. 30. 14:23
 18/29 anonim ***** válasza:
Egy magára valamit is adó értelmes csaj soha nem fog bepróbálkozni egy pasinál, ha az nagyon jól néz ki, akkor sem. A becserkészés a és leszólítás stb, ez mind a pasik dolga.
2011. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Lehet, de olyan csajt nem látok, akivel járnék...

lefeküdni pedig senki nem akar velem...

Egyébként is a legelsőt szívesen csinálnám olyannal, akit szeretek stb...

2011. nov. 30. 15:11
 20/29 anonim válasza:
Nekem nem küldted el:)
2011. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!