Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » őszintén, miért gáz még 17...

őszintén, miért gáz még 17 évesen szűznek lenni? (lány)

Figyelt kérdés
és nem, nem vagyok csúnya(az emberek szerint és nem én mondom ezt magamról) csak úgy gondolom hogy ha már lefekszek valakivel akkor érezzek is iránta valamit és komoly legyen vele a kapcsolatom
2011. nov. 30. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz eggyáltalán,és ha rám hallgatsz akkor nem figyelsz másokra h mit mondanak,és találd meg azt aki iránt érzel többet is.
2011. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem gáz,hogy 17évesen szüz vagy.
2011. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Dexy ***** válasza:
100%
Csak az a gáz h ilyet kérdezel! Az h szűz vagy, az nem az! Őszintén! Nem is kell lefeküdni csak ugy valakivel divatból!
2011. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyi ilyen kérdés volt már kicsilány, használd a keresőt. Elég ha beírod a gáz szót...


Szerintem nem gáz, de lehet, hogy csak azért mondom mert én is az vagyok.


Normális elvárásod van, komolyan gondolod a dolgot. Ezzel nincs semmi baj. De ha normális kapcsolatot akarsz, tenni is kell érte, mert nem repül a szádba a szőke herceg fehér galambon...


Ha 30 évesen az lennél, még azt mondanám, hogy igen furcsa, de akkor sem azt hogy gáz.

17 évesen meg pláne...


Nem mindenki jön össze másokkal 14 évesen, van akinek több idő kell...



21F

2011. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem az volt a kérdés, hogy gáz-e, hanem hogy miért az (nyilván azokhoz szólva, akik szerint az).

De ezt ők sem tudják, túl hülyék indokolni. Nem kell velük foglalkozni.

2011. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy 10000001-edjére is feltettem a kérdést. meg sem fordult a fejemben hogy divatból bárkivel is...csak egyszerűen nem értem a felfogást. sírnak hogy lányok ilyen k...k amolyan k..k de ha megtudják hogy valaki szűz akkor egyből nevetség tárgyává lesz.
2011. nov. 30. 21:24
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Csajszi, mindíg az a probléma, amiben éppen vagy. Ha egy lány szeret élni, szeret alkalmi kapcsolatokba menni, mert neki ez a vágya, kívánja a testiséget, de ki nem állhatja a kötöttséget, akkor az már ribanc ku*va.


Ha valaki huszonévesen szűz, akkor meg jön az, hogy mekkora nyomorék, hogy még semmilyen kapcsolata nem volt.


Legjobb a közép út, de azt még az "elitek" is csak ritkán találják meg.


21F

2011. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező--


Ez felfogás kérdése egy srácnál.Nem szoktam panaszkodni h a lányok ku...k mert a többsége az is,de ha már mondanám akkor nagyon gáz lenne mert komoly kapcsolaton gondolkozom ,és számomra nem nevetséges ha egy lány tartja magát és nem adja oda magát az első jelentkezőnek,és nagyon becsűlöm az ilyen lányokat.bár szerencsém lenne egyszer egy ilyen lányhoz aki ugy gondolkozik mint én

2011. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, és szúz, és ugyanabból az okból vagyok még az, amiért te is. Hidd el, eljön még a te időd is, és én is így vagyok vele.
2011. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Én Becsülöm azokat a lányokat akik szüzek és nem engedték magukat átadni a kisértésnek ! Tiszteletem az ilyeneknek ! És ne érdekeljen téged Kérdező az hogy ez a világias társadalom mit hangoztat, hogy lúzerség ha szüz vagy meg ha az vagy biztos köcsög is meg gyerek......Hát röhög a májam az ilyeneken és boldog vagyok hogy 20 éves FIU vagyok és nem jöttem ösze lányyal csak azért mert SEX et ki akarom próbálni... Szerintem ez Kihasználás..... Büszke vagyok rád 17 éves lány kérdező ! 20 F
2011. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!