Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Most őszintén! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most őszintén! Miért visszataszító egy kicsit spicces lány?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom,hogy mennyire visszataszító és undorító ha egy nő nem veti meg az alkoholt,és iszik,főleg ha már látszik rajta.Én nem értem,hogy egy kicsit ittas,spicces lányon mi az undorító....arra az állapotra gondolok,amikor (most magamat írom le) sokat vigyorgok,sokkal közvetlenebb vagyok,simán odamegyek idegenekhez ismerkedni,sokat beszélek,őszintébb vagyok,de tudok magamról 100%-ig,nem vagyok részeg,nem dülöngélek össze-vissza,nem okádok tele mindent....mert az szerintem is undorító,na de a fentebb írtak miért lennének azok??:))
2011. júl. 22. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Teljes mértékben nem tartalak annak a leírtak alapján! Tökéletesen igazad van! :) 22/F
2011. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer láttam berúgva a lányt akibe szerelmes voltam. Azonnal kiábrándultam belőle! Nem tudom miért de amikor be volt rúgva egyszerűen rossz volt ránézni! 15/F
2011. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A berúgásnak is vannak különböző fokozatai.Ha kiábrándultál belőle,akkor gondolom hogy milyen fokozatban lehetett:D Én is kiábrándítónak tartom amikor egy szép lányt látok részegen,amikor 3 ember is kevés hogy lábra állítsák,amikor hagyja magát,hogy fogdossák,aztán meg úgy kell a mosdóban összekaparni a hányástól.Ez tényleg nem egy szép látvány.
2011. júl. 22. 22:04
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Barátom látott már részegen is, ő csak röhögött, hogy cuki vagyok, ennyi... de mondjuk nem seggrészeg voltam, csak röhörésztem, meg bújtam hozzá és dicsértem ágyban nyújtott teljesítményét. Az a gond, hogy a bulin épp mindenki más is hallotta ezt. :D

De kérdeztem, ő azt mondta más is szeretheti az alkoholt nem csak a pasik. Őt is láttam már mozgásképtelen részeg verzióban, fiatal hát hadd szórakozzon...

De mi megértjük egymást.

20L

2011. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én egyetértek veled :) 19L
2011. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
"Tegnap voltam házibuliba. Barátnőm hullarészegen bevonul egy szobába. Én be utána és úgy megkúrtam, mint még soha. Reggel kérdezem hogy aludt. Erre azt mondja szarul, mert szar volt a fotelben aludni és éjjel bejött egy pasi és nagyon durván megkúrta az ágyon fekvő csajt."
2011. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Koldus ***** válasza:
Sztem teljesen mind1, hogy egy csajt vagy egy srácot látok hányni piától. Egyik sem szép látvány. Persze ha mondjuk a csaj minden hétvégén hányásig iszik az már tényleg kiábrándító.
2011. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

ma 22:06


Ha rosszakat mondtál volna az ágyban nyújtott teljesítményéről, nem röhögött volna, hogy cuki vagy. :D

2011. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
amíg csak spicces addig oké, de ha túl gyakran engem az is taszít. ha mér keményen részeg az hihetetlenül kiábrándító!
2011. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg undorító, de nem csak nőtől, hanem férfitól is!
2011. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!