Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mihez hasonlítanátok azt a...

Mihez hasonlítanátok azt a fájdalmat amikor elszakadt a szűzhártyátok?

Figyelt kérdés
Én már fontolgatom, mert nagyon szeretem a barátomat, és hogy tényleg felkészült legyek, jó lenne tudni, hogy legrosszabb esetben is mire számítsak :)
2011. dec. 5. 17:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Hát kb olyan, mintha ledarálnák a bal kisújjadat..
2011. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Hát... oylan, mintha egy féltengelyes ifával, ami éppen 200 kiló bükkfát visz télire tüzelőnek felfelé a mátrába 40-el átmenne a lábadon.
2011. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
dehogyis xdd Nekem speciel nem fájt egyáltalán :) Éreztem de nem fájt.
2011. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
én is éreztem, de semmi fájdalom 22/L
2011. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
nekem fajt!olyan erzes volt mintha repednek szet! :S :S
2011. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%
mint egy atomrobbanás a seggjukadban, úgyhogy kicsi öcsipőcsivel kezdd
2011. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
-.-' birom amikor ilyen gyökerek válaszolnak, nem is értem mit keresnek ilyen posztban -.-' xĐ kis pisisek..
2011. dec. 5. 17:42
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idő vagy? komolyan nem értem miért vannak ezek a kérdések,"mennyire fáj?" "mennyire vérzik?","még szűz vagyok e ha bent volt 2 centit", "ha elszakadt a szűzhártyám már nem vagyok szűz?" nem ez a dolog lényege,nem úgy kell felfogni,mintha megkínoznának, aki ilyen kérdéseket tesz fel még éretlen és felkészületlen,nekem speciel nem fájt,sőt nagyon élveztem 19 éves voltam,de nem is tervezgettem,és nem is azon rágódtam mennyire lesz fájdalmas vagy vérzik-e eszemben sem jutott,csak az volt a lényeg,hogy kívántuk egymást és szerettük egymást
2011. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
17 vagyok, és ott tartunk, h mi is kívánjuk egymást, szinte bármikor megtörténhet, és mindennel tisztába vagyok meg minden, ha meg zavarnak az ilyen kérdések nem kell ilyeneket böngészni ;) senki nem kötelezett rá h kommentel, stb.
2011. dec. 5. 17:55
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
félre értettél,na mindegy,az volt a lényege,hogy ne ezeken rágódj,ha kívánjátok,és szeretitek egymást csak az a lényeg,most jobb ha azon agyalsz hogy fájni fog,meg vérezni,és közben feszengsz??
2011. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!