Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm nem szokott masztiz...

A barátnőm nem szokott masztizni kérdeztem tőle, vegyem rá, hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Azt monta már probálta ,és kész, de töbet nem csinálta montam neki ha lehtne probálja meg ,ez hülyeség ??? én csak azt szeretném ha irányitana néha és mondaná hogy mi a jó neki (amugy szüz a csaj és mostanába kerültünk egymáshoz "közelebb"....
2009. máj. 15. 13:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Bocsi, de a masztit ahogy Te nevezed nem mindenki szereti. De viszont ha valaki élvezi ahhoz bocsi de Te nem igazán kellesz. Egyébként ez kortól is függhet. Ha meg szűz a csak akkor nem biztos hogy ez így jó megoldás. Mert így nem biztos, hogy a legjobb emléke lesz neki az első. Valóban ezt akarod?
2009. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja, akkor ne erőltesd.
2009. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én csak ezt szeretném hogy fedezze fel magád... Aoz kicsit magához kell nyulnia az embernek. Ez meg szerintem nem igaz hogy van olyan aki nem szereti magát kényesztetni. Én nem montam ojat hogy kellek hozzá.
2009. máj. 15. 14:20
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mondott ojat hogy nem akarja ...(nem is probálom erőltetni.)
2009. máj. 15. 14:20
 5/12 anonim válasza:
Bocsi, de itt nem neki kell felfedezni magát, hanem neked kell felfedezni Őt. Ez nem olyan mint egy térkép. Jó hogy nem azt kéred, hogy jelölje be pirossal azokat a területeket ahol jó neki miután saját maga rájött.
2009. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1x majd probáld ki :Ö
2009. máj. 15. 14:34
 7/12 anonim válasza:

Te vonzodsz hozzá ???!

Vagy miért ilyen fontos neked.?

2009. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Vonzódok mármint mihez ???
2009. máj. 16. 11:42
 9/12 anonim válasza:
Most minek akarod rávenni hogy magához nyúljon? Ha élvezi akkor csinálja ha nem akkor nem.Azzal nem lessz jobb a szex-be ha azt csinálja. Neked kell neki megmutatnod úgymond megtanítanod. És ha megint szex-eltek és mondjuk azt a póz vagy helyzetet csinálja megint akkor valószínűleg azt élvezi! És egyébként is ha valaki szűz akkor jóhogy az első eggyütlétnél nem ő fog irányítani!
2009. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szegény lány! Azonnal menekülnie kéne tőled. Ez a kapcsolat nem a szerelemről szól. Hogy fog utánad felszabadultan szexelni egyszer majd azzal. aki igazán szereti??
2009. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!