Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek tapasztalt, vagy...

Szerintetek tapasztalt, vagy ugyanolyan tapasztalatlan partnerrel jobb elveszíteni a szüzességet? Miért?

Figyelt kérdés
Nem ez alapján fogok partnert választani, csak kíváncsi vagyok a véleményekre. 16/L
2011. dec. 8. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen lényegtelen.

Olyannal jobb aki szívből szeret, és oda figyel rád. :)

2011. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Egy tapasztalatlant vagyis szűzet is lehet szeretni és vele elveszíteni.
2011. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha két ember őszintén szereti egymást, onnantól fogva úgysem számít, h tapasztaltak-e vagy csak az egyik, vagy az egyik sem.


29/F

2011. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem jobb tapasztaltabbal, mert csak bénázás lesz a vége(tisztelet a kivételnek) és az első alkalom kihat a későbbiekre(önbizalom stb.)
2011. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Én örülök, hogy egy tapasztaltabbal tettem,mert én annyira izgultam, hogy fogalmam nincs mit csináltunk volna, ha ő sem tudja igazán, hogy mit csinál!
2011. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Na most a ribancoknak biztos tapasztalt jó, mert különben nem lehetne ribanc. Ez az imidzs kialakítása:) Ha normális értelmes lány akkor ő nem a tapasztaltra megy hanem szerelemre. Ez a rendes lány kategória. Továbbá a ribanc imidzset lehet fokozni több pasi beszerzésével és akkor eléri a kvrva imidzs szintet ill. egyéb trágár kifejezéseket:D Ezek tények és megcáfolhatatlanok. Kedves kérdező te döntesz milyen életformát szeretnél csak rajtad áll.
2011. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

"Kedves" Utolsó!

Nem egészen értem, mi a problémád a tapasztaltabbal,persze mindenki magából indul ki!!!!

Én is ezt tettem:a tapasztaltabb párommal több mint fél évet vártunk, mire megtörtént, és utána hat évig voltunk együtt,és vele együtt összesen három pasi volt az életemben,egyikük a jelenlegi párom négy éve. Mi is ebben a kurv@s??????

2011. dec. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta, hogy próblémám van? Én pontosan értem felháborodásod okát:) Hogy te nem érted azt is nagyon jól értem. Ha mindenki magából indul ki akkor kíváncsian hallgatlak, hogy milyen is vagyok:D Én tényeket írtam le és ami nem tetszik sajnálattal közlöm, hogy ez van. Nem vagy te Isten, hogy bármit cselekszel az természetes.
2011. dec. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok Isten , és nem is akarok az lenni.

Nem is kell egyetértenünk, hisz nem vagyunk egyformák.Nem is akarlak meggyőzni sem Téged,sem mást, a saját tapasztalatomat és nem véleményemet írtam le.

De Te az írod, tényeket írsz:a tények bizonyított állítások!Tehát hol olvastad ezt a bizonyítást, hogy te ezt tényként közlöd,olyan stílusban amilyenben!?

2011. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Valóban teljesen tökmind1...:)

még vicces is lehet a maga nemében, ha nem izgultok rá, és nem feszengtek...

amúgy meg nem is kell...ez úgyanúgy hozzátartozik egy normális, felnőtt kapcsolathoz,mint pl.: a csókolózás...

természetesen ésszel...;)

persze az első lesz egy jó darabig a viszonyítási alap...

nekem pl. fájt,vérzett...stb..és nem is volt létszükséglet nálam a szex...

persze ember és kapcsolatfüggő...

mert azóta mással vagyok boldog párkapcsolatban...

és átértékeltem...

2011. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!