Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire lenne ez rossz ötlet...

Mennyire lenne ez rossz ötlet vagy elítélendő? Huszonéves szűz férfiként elmenni egy swinger klubba?

Figyelt kérdés
Hivatásost semmiképp nem szeretnék meg betegséget sem kapni, vagy ez sem jobb? Nem szívesen választanám ezt sem, de itt legalább kicsit belekóstolhatnék.
2011. dec. 9. 15:08
 1/9 anonim válasza:
Sztár lennél.
2011. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A swing is jó, de én a blueskocsmát ajánlom.
2011. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

El vagy tevedve.

Swinger klub nem ugy mukodik, h befizetsz 5000 et es akkor kursz.

Eleve sokszor csak parral lehet menni, de ugy is levagjak, h mi van, nem szeretik a szolokat.

Sok tapasztalt elmegy aztan haza jon szex nelkul.

2011. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy swingerklubban is ugyanúgy elkaphatsz bármit.vagy oda csak orvosi lelettel járnak az emberek?

nem tudom,sosem voltam ilyen helyen,bár nem is szeretnék!

egyébként meg nem mindegy,h mi mit gondolunk?

én speckó azt,h gáz,meg hogy nem hiszem,h ne találnál magadnak egy normális nőt,de erre úgyis azt fogod válaszolni,h..........

más meg mást fog válaszolni,te magad döntsd el,h mit akarsz,ha ezt,akkor ne foglalkozz mások véleményével!

(én 24 évesen vesztettem el a szüzességem,pedig azt hittem már vénlány maradok,és mégsem úgy lett!jah és nem vagyok bányarém!)

25n

2011. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Swinger klubba nem mehetsz. Oda csak párokat engednek be tudtommal... Az egésznek nem lenne semmi értelme különben... Minden kanos kandúr oda járna bagzani és minden nőre jutna 10 férfi...

Ha csak nem veszed rá valamelyik ismerősöd, hogy menjen el veled.



21F

2011. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

A szememben nagyon rossz és teljesen elítélendő.


Inkább legyél férfi és szedj össze egy nőt.

2011. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak beengedni,néhány helyre bemehetnek a nők pár nélkül,de a férfiak nem.
2011. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
44%

Figyelj én 21 évesen vesztettem el egy hivatásossal és nagyon jó volt, nem bántam meg.


Neked is ezt javaslom elsőnek inkább. Olyan lányt keress, aki vállal szűz fiúkat, igényes, lakásos lányt és telón beszélj vele mindenképp előtte, ha szimpinek találod a telefonos beszélgetés alapján akkor ahhoz menj.

2011. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég ritkán van olyan, hogy szingliként bemehetsz, mert ide javában csak párok járnak.
2011. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!