Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányoknak miért mindig ugyanaz...

Lányoknak miért mindig ugyanaz a férfitípus jön be a fiúknak meg más és más?

Figyelt kérdés
Van 10 pasi akkor érdesek módon 10 lánynak ugyanaz a 8 tetszik, a minnél nyálasabb vasaltabb hajú pasi, még ha van 10 lány akkor 10 fiúnak majdnem 10 különféle ízlése van és más és más tetszik nekik. A fiúk ha nem találnak ilyen lányt akkor tudnak más típusra is nézni, még ha a lányok nem találnak ilyen páWa külsejű pasit, akkor inkább évekig egyedül vannak, minthogy más férfikaragter után nézzenek, nem engednek semmilyen körülmények között az igényeikből. Tisztelet a kivételnek.
2011. dec. 11. 09:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Most am nekem a 10 kép kozull egyik sem kéne. Az a helyzet h a fiúk tobbségének a pláza pics@k kellenek a lányok tobségének meg a plázapatkányok. Nézz kicsit jobban szét a bulikban és akkor meglátod azt az átlagos nem agyonsminkelt, nem miniszoknyás, csocskidóbos lányt aki csak arra vár h megszólitsa egy normális pasi. Hacsak nem buta kislányokról beszélunk. Mert azok tényleg csak a divat után mennek. Amúgy meg nem nemek kozti kérdés. MINDEN EMBERNEK MÁS AZ ÍZLÉSE!
2011. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kérdező... szerintem örülj neki, hogy nem Robert Pattinsont választották... és szerintem durván általánosítasz. Mert ha van 9 jó nő, és 1 bombajó és megkérdeznek 10 férfit, akkor ott is a nagy részük a bombajót választja, mert nem vakok. És az a lista amit belinkeltél meg elég gáz, és férfiként mondom, hogy a 2-es az egyik legnormálisab köztük...
2011. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Amúgy elmondanám h régen a duci sot kovér no volt a legszebb. Mióta megjelentek a gebe modellek azóta a pasik azok után csorgatják a nyáluk. Szóval kit nem befojásol a média????
2011. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fail a belinkelt kérdés, ugyanis a 4., 5., és 7. lehetőség is feminimebb, mint a kettes, úgyhogy itt a szokásos belemagyarázás áll fenn, nem azt vetted észre, ami van, hanem azt, amit látni akartál. Gondolom ha ezek közül bármelyikre érkezett volna a legtöbb szavazat, ugyanezt mondtad volna...


Ja, és nem buliban kell ilyen messzemenő következtetéseket levonni, mert így csak egy kisebb csoportot figyelsz meg: a "diszkós", bulibajáró szubkultur csajokat. Másoknál is ez a hiba. Bár, ahogy észrevettem, nektek csak ezek a csajok léteznek... Az esetleges rocker, rapper, vagy sima átlagos beütésűek mintha láthatatlanok lennének.

2011. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek a rocker és átlagos csajok is.
2011. dec. 11. 12:27
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek eloitéletesek, csak azt látják amit akarnak. A kérdés is erre bizonyíték.
2011. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Én nem azt látom meg amit látni akarok. De szerintem a kettesnek van a legfeminimebb arca. Az a leginkább modell alkatú, amit a kifutókon látni.
2011. dec. 11. 12:29
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem pl.tök átlagosnak tűnik a kettes. Nem jön be igazán. A 7. viszont nagyon szexi.
2011. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem a pasikra értettem hanem a kérdés lényegére. Ha kicsit nyitott szemmel járnál és nem lennél eloitéletes a nokkel szemben akkor biztos látnád h tévedsz
2011. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Végigelemzem a képeket.

1. hát ő borzasztó. Gagyi nonfigoratív tetkó van a vállán, már itt bukott (nem kizáró ok a tetoválás, de ez ronda), fazonra van nyírva a hasszőre, a feje meg amolyan "én vagyok az istenkirálycsászár". Hát nem.

2. tény, hogy kisfiús arca van, de nem feminin. Az álla határozott, és a nevetőráncai helyesek. Nem girnyó, vannak izmai, de nem lufira gyúrva. Igazából nem találok rajta kivetnivalót a kép alapján.

3. itt pocsék a képminőség, a pasi egyébként jól néz ki, de érettebb, huszonéves fejjel nekem az apukám jut eszembe róla. Tíz év múlva valószínűleg inkább majd mint pasit tudom értékelni.

4. Na ő a nyálas, vasalt hajú, nem a 2. A feje neki is elég beképzelt, jogosan, hisz a tinilánykák erre buknak. Az alakjáról nem derül ki semmi, de talán nem is baj.

5. itt nem tudok elvonatkoztatni a színésztől, de azért el kell ismerni, hogy a stílus és az image ellenére a vonásai abszolút rendben vannak, más hajjal és ruhában igazán jó pasi lehetne.

6. kövér és az arca sem szép. Ilyen srácba az ember lánya a belső értékei miatt szeret bele, de ezek a képről nem derülnek ki. Bár elég bambán bámul a kamerába, ami nem jó jel.

7. ő elég titokzatos fejet vág, az ember arra gondol, hogy ez az a srác, aki éjfélkor szerenádot fog adni az ablaka alatt, és ha a szülők eltiltják őket egymástól, akkor megszökteti. Miután szinte minden lánynak vannak ilyen álmai, naná hogy szimpatizálnak vele: nem a külsővel, hanem az üzenettel, amit hordoz a kép.

8. ez a kép elég rossz, kicsit olyan balek fejet vág rajta az illető, de róla tudjuk, hogy minden nő titkos vágyai között szerepel. Kislányoké között viszont nem.

9. Sok nő számára elképzelhetetlen, hogy egy négerre potenciális partnerként tekintsen. Bár az ő vonásai már egész surópaiak.

10. ő is olyan alkat, aki inkább az idősebb nőknek tetszik. De vegyük figyelembe, hogy itt a gyk-n főleg fiatalok vannak.

2011. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!