Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor ott vagyok a barátnőmmel...

Mikor ott vagyok a barátnőmmel, hogy lefekszek, akkor, hogy kérdezzem meg, hogy szeretné-e?

Figyelt kérdés

17f vagyok és a lány 16 éves.

Mindketten szüzek vagyunk.

Mikor odaérünk,hogy együtt vagyunk kettesben,és van nálam gumi is akkor,hogy kérdezzem meg,hogy el akarja-e veszíteni ?

Ilyenről még sose beszéltünk és félek,hogy megilyedne ha konkrétan rákérdeznék,hogy most akkor durr.

Vagy jobb lenne ha felizgatnám akkor szépen lassan közeledek és előveszem a gumit ?


2011. dec. 13. 05:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkor kéne megkérdezni, mert ha nem akarja, felsülsz. Inkább előtte kellene ilyenekről beszélgetni, ne legyen tabu. Hozd fel a témát, nem fogja azt mondani hogy ez kínos és ne beszélgessetek róla.
2011. dec. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mert ma szeretném és sztem ő is de konkrétan még nem beszélgettünk erről.

És arra gondoltam h veszek gumit és akkor felizgatom és kicsit nyomulok.

Elég régóta vagyunk együtt szex nélkül már hónapok óta és sztem azért már csak nem utasítana vissza :S

2011. dec. 13. 05:39
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez adja majd magát. Ha pettingig eljuttok és tényleg szeretné a folytatást, akkor mondani fogja ahogy azt is, hogyha még nem készült fel rá.
2011. dec. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Persze volt már petting nagyon sokszor.

Elég komolyan :)

De semmi több és ez már így lassan 1 év után sok :S

2011. dec. 13. 05:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szép lassan menjél tovább. Ha engedi, akkor akarja, ha nem, akkor folytatjátok ahogy szoktátok. De szerintem elképesztően illúzió-romboló így megkérdezni :)
2011. dec. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
"Há'baszol Aranka"????!!!!
2011. dec. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Annál rosszabbat nem is tehetnél mint h rákérdezel h hozhatod e a gumit:D

Izgasd fel, a gumi legyen a párna alatt, vagy vhol a közelben, és mássz rá. Persze ne mint egy vadállat. Szépen, finoman, ha akarja akkor úgysem utasít el, elővarázsolod a gumit és már kész is. Ha nem akarja, akkor sincs semmi gond, megpróbálod legközelebb, a végtelenségig nem lehet visszautasítani:)

2011. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
1 éve vagytok együtt és nem tudjátok megbeszélni, hogy hogyan szeretnétek? Ez egy lánynál sokkal nagyobb felkészülést igényel mint egy pasitól, szóval beszélgessetek előtte mindenképpen, hogy biztosan biztonságban érezze magát.
2011. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
inkább örülj,hogy a barátnőd egy normális,értelmes lány aki nem dobta oda magát neked 15 évesen,ha szereted megvárod még ő felkészült lesz és érett hozzá
2011. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne kérdezd! Engem az első pasim megkérdezett, és elvette a kedvem az egésztől (pedig lehet, h hanem benne lettem volna). Így vártunk még kb. 2 hónapot és azután is ilyen varázstalan, "na végre" jellege volt. Szerintem ne görcsöld be. Ne érezze, hogy te már folyton erre gondolsz, és ne vegye kötelességének, h lefeküdjön veled. Ha akarja, akkor úgyis megteszi és még spontaneitás, izgalom is lesz benne. Ahogy az előttem levők írták, szépen fokozatosan vidd bele, majd a csókjaiból úgyis megtudod, hogy akarja-e.

20/L

2011. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!