Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőmmel tegnap találkozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel tegnap találkoztunk. Ez volt az első randi. De egyszerűen nem mertem megszólalni. Mit tegyek? Nekem nagyon tetszik. Én is neki. Megszeretném kérdezni hogy akar-e velem járni de nem merem. Hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
én soha nem szoktam így megkérdezni, hogy akkor most JÁRUNK? de gondolom még fiatal vagy:) szóval szerintem mondd neki, hogy milyen kedves, szép, aranyos lány,és hogy járna e veled:) tuti tetszeni fog neki, és ha tényleg bejössz neki, nem mond nemet:)
2008. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés:) Köszi a választ, de mondj kérlek egy mondatot ami a nőknek bejön hogy hogy kéne?
2008. szept. 17. 15:34
 3/5 anonim válasza:
0%
még fiatal vagy , sztem LEGOzz még ha nemtudod még a magyar nyelvet
2008. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!!!!!!!gondold ki hogy mit szeretnél mondani, nem kell semmi nagyon extra dolog!Ha tetszik és te is neki akkor nincs mitől félni...kezdj bele a mondatba és akkor már nem fogysz felni és a mondatot abbahagyni sem!az első előtt én is be voltam ilyedve!és kiderült h nincs miért!!!

Sok sikert!!!!

2008. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ezt fogom tenni. És a 2. válaszadónak csak annyit hogy te nemtudod hogy én most mit élek át. Sok kapcsolatom volt már, de most vagyok először szerelmes. Igaz, könnyűnek tűnik hogy csak annyit kell mondani szeretlek meg minden, de nem!
2008. szept. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!