Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy átlagos gimis kb mikor...

Egy átlagos gimis kb mikor vesziti el a züzességét?

Figyelt kérdés
Én már egy év mulva töltöm a 18-at és még szüz vagyok.....normális?
2011. dec. 14. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen nemű átlagos gimis vagy?
2011. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha normálisnak érzed, akkor igen, ha nem akkor nem az.
2011. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát igazából az lenne nem normális ha fordítva lenne.Egyébként ha jól tudom az átlag 16 év,de nyugi nem maradtál le semmiről.=)
2011. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy akkor elég gyakori hogy még az vagy. Én is.

F18


Randiztam már, csókolóztam már de a barátnő még csak álom.

2011. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor amikor akarja, miért lenne baj? Ezek bocsi de olyan hülye kérdések... miért lenne baj? kevesebbnek érzed magad tőle? piszkálnak? ha igen sz.rd le ki mit mond senkinek semmi köze hozzá, hogy te mikor fogod. Azt mondom találd meg a megfelelő partnert hozzá én 18 vok 17 és fél voltam mikor meg volt de 10 hónap járás után és úgy érzem hogy nem bántam meg... nekemő az igazi szerintem várd ki a megfelelő partnert
2011. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az átlagos szerintem 16-17 év.
2011. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hétfőn délelőtt a második óraközi szünetben, hogy jól induljon a hét.
2011. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
barátnőm 19 éves volt, velem veszítette el, én 18 voltam mikor először lefeküdtem valakivel... különösen nem izgattam magam rajta, hogy korábban nem volt senkivel ilyen élményem... most 24 évesen biztosan tudom, hogy nem veszítettem volna vele akkor se semmit, ha később történik meg...
2011. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne ilyeneken gondolkozz. A normális emberek akkor vesztik el mikor szerelme esnek és lefekszenek a barátjukkal... Ha neked még erre nem adatott lehetőség nem benned van a hiba. A normális lányok 17-20 éves korukban veszítik el. Ha nagyon korán (13-14) ott szerintem valami gáz van... Persze vannak kivételes esetek...
2011. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Manapság egy átlagos gimis már nem szűzen kezdi a gimit. A normális viszont az, h te még szűz vagy.
2011. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!