Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16,5 éves most jött meg...

16,5 éves most jött meg először,15. -én de csak nagyon kevés menzeszem volt barna folyással együtt ma,17. -én délelőtt még igen de estére már nincs vérzésem. Lehetséges hogy ennyi volt? Nektek meggid tart?

Figyelt kérdés

Ez normális? Ez életem első menzesze.1*használtam betétet de az nem tetszik egyáltalán aztán OB mini tampont használtam ami sokkal jobb volt, de 2. napomon alig akart felmenni, olyan száraznak éreztem magam. Ilyenkor mit kell csinálni hogy könnyebb legyen?.

Köszi a válaszokat elsősorban lányok válaszát várom


2009. máj. 17. 20:19
 1/4 anonim válasza:

mikor először jött meg nekem, akkor csak két napig tartott és nagyon kevés szintén barnás színű volt. Aztán egyszer kimaradt, és utána rendszeres lett normális mennyiséggel, és 14 éves voltam.

szerintem ez normális, de én ilyen kevés 'vérre' nem használnék tampont!

L/16

2009. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nekem hat nap.

menj el nőgyógyászhoz :)

2009. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

amikor először megjött 14 évesen nekem is kb 3nap volt és nagyon kevés volt a mennyisége. szerintem ha a következő is iylan kevés lesz akkor menj el nőgyógyászhoz, most még felesleges. :)

16/L

2009. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi:)

amúgy most vettem észre hogy megint van ,csak én azt hitte elmúlt már.

2009. máj. 17. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!