Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy pasi tudja, hogy szűz...

Ha egy pasi tudja, hogy szűz vagyok és folyton a szexről beszél velem, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Neki van barátnője, nem tetszem neki. Egy buliban ittasan, egy rossz pillanatomban elmondtam neki, hogy még szűz vagyok. Azóta velem másról se tud beszélni, csak a szexről. Kicsit félek tőle, főleg a barátnője miatt, hogy ki akarja használni, hogy ki vagyok éhezve. Vagy szerintetek túlreagálom?
2011. dec. 15. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl,mert a srác csak arra megy h egy szűz lány szűzességét elvegye,inkább hagyd a feneébe és ne foglalkozz vele mert te húzod majd a rövidebbet és csalodni fogsz és nem ő lesz az..


22/f

2011. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hány éves is vagy??
2011. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
21
2011. dec. 15. 21:29
 4/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
82%

Ha a srác helyben lennék és egy kevésbé értékes lány lenne a barátnőm, ki tudja, talán én is rádmozdulnék. Hogy miért?

Szűz vagy, én meg fiú és a hódítási vágy győzne.


20/F

2011. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
15-nek hittelek, így kicsit más a helyzet.
2011. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy nem nézte volna ki belőled,hogy még szűz vagy és ezért próbálja kideríteni,hogy miért vagy még az.
2011. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
A pasiknak 1 szűz csaj sokat ér. Jó, nem mindnek. De az a tudat, hogy mással még nem volt, és hogy őt érheti a megtiszteltetés hogy elveheti bizony lehet 1 motiváció hogy a mostani bnőjét ejtse és rád mozduljon. ha akarsz tőle vmit én várnék a helyedben.
2011. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehetsz kiéhezve ha azt sem tudod még hogy milyen? :S Nők b+.....
2011. dec. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar baszni, hogy aztán feléd se nézzen többet. Sokaknak értéke egy szűz csaj, de nekem nem.
2011. dec. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!