Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves szűz pasi vagyok....

21 éves szűz pasi vagyok. Félek elveszteni a szüzességem, mert nem tudom hogy most a borotvált, vagy a designos-ra borotvált vagy a szőrös farok a divat, és rossz lenne ha ezért megvetne a csaj. Sosem borotváltam még, milyenre csináljam szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 23:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

/facepalm

most komolyan, ezen vagy fennakadva??? ugy csinalod ahogy neked jobb

ha most azt mondom h fesd meg kekre mert az a divat akkor megfested?

2011. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem, de tény h lövésem sincs milyen az "elvárt" farok, ezért várom az ÉRTELMES válaszokat, mert eddig ilyet nem kaptam
2011. dec. 4. 23:57
 3/26 anonim ***** válasza:
41%
Egy férfi nem borotválja a farkát. Ne légy metroszexuális barom. Kit érdekel, hogy mi tetszik a csajnak?! Férfi légy, ne hülye.
2011. dec. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
nekem mindegy.. :D
2011. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%
Most komolyan ezért vártál a szexel 21 évet, mert nem tudtad eldönteni, hogy melyik a trendi? Egy férfi nem alkalmazkodik, és nem hunyászkodik meg, hanem parancsol! Ő igazodjon hozzád és nem fordítva! Legalább is az elején, mert ha az elején nincs tekintélyed, akkor hamar leírnak. Csináld úgy ahogy neked jó!
2011. dec. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
utolsó, ez azért eléggé patriarchális.. a szex 2 emberen múlik, nem ugy megy, h a pasi fogja azt leüti a csajt, és viszi a barlangjaba.. hanem a kölcsönös szereteten és odaadáson.. sajnalom, ha ez neked nem jött össz eddig :) mindenkinek kell alkalmazkodnia a masikhoz..
2011. dec. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Engem baromira nem érdekelne.
2011. dec. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
az elso kommentbol kiindulva inkabb ostoba vagy, ez nem divat, ha akarod megtartod naturban, rovidre nyirod, vagy borotvalod, rajtad mulik, mit kell ezen filozni???
2011. dec. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
csupaszra ill borostásra csináld...a heréiden viszont ne legyen semmi szőr!
2011. dec. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg azért nem dugtál még mert nem tudod eldönteni ,hogy legyen a szőr a pélódon vagy ne? Én 16 éves koromtól borotválom ha úgy tartja kedvem, de valahogy ha szexre került a sor mindig full szőrös volt és egyszer sem dobtak ki az ágyból, sőt nem is szóltak érte.


F/20

2011. dec. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!