Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Terhes lehetek? 3 napja...

Terhes lehetek? 3 napja voltam a barátommal az elején védekeztünk de én nem tudom, hogy a vége felé is .

Figyelt kérdés
72 órás gyógyszert nem tudok bevenni mert letelt az idő :S tehetek azon kívül más, hogy várok mert félek, hogy teherbe eshetek. Mit tehetek, addig míg nem jön meg?
2009. máj. 18. 17:53
 1/10 anonim válasza:
86%
Ennek így nincs értelme mi az hogy nem tudod hogy a vége felé is? Meg akkor az elején hogyan?
2009. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha te nem tudod,akkor ki tudhatná?Te voltál ott,nem?Nyugodj meg mindenképp,mert a stressz is befolyásolhatja a menstruációt!
2009. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy nem tudod, hogy a végén is védekeztetek e?? Ezt én nem értem...leírnád bővebben?
2009. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
látjátok, az a baj, hogy a buta emberek szaporodnak! Milyen lesz így a jövő?????, De most komolyan! EZ FÉLELMETES!
2009. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Nehogy leírd, hogy mivel védekeztek, mert így tudjuk a látnoki képességeinket fejleszteni, hogy ilyen szerencsétlenek kérdésein tréningezünk.
2009. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

úristen..hallod mi honnan tudnánk,hogy mivan,ha te azt sem tudod,hogy a "vége felé" védekeztetek-e..

ez komolyan szánalmas..az ilyeneket elkéne kötni,hogy ne tudjanak szaporodni..

2009. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Az a helyzet, hogy téged elraboltak az UFO-k, és azért nem tudod, hogy mikor védekeztél.... 300 évesen az ember ne szüljön gyereket! Mert az agyad legalább ennyi!

Figyu, ha ennyire buta vagy, téged valszeg CSAk ezért dugtak meg! DE: az ugyanilyen hülye gyerekedet ne velünk tartasd el, effektíve: kapáljátok meg a földet, ami nekönk termi a kaját, oké, Beszélsz magyarul?

2009. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem emelgesd a mosógépet, hátha elmegy az az elfuserált kölyök!
2009. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
szerintem hívd fel a Budapest TV - t azon van ilyen távgyógyító , ha a vese műtét ment szerintem egy gyors abortuszt is megoldanak neked :D
2009. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok már szegényt szerintem csak azért nem írta le elég világosan a bővebb infot mert tanácstalan. Szerintem arra gondolt, hogy talán kiszakadhatott az óvszer csak nem tudja, hogy mikor vagy már sokkal a levétele után vették észre, hogy lyukas. Másra én nem nagyon tudok gondolni. Mindenesetre, kedves kérdező azzal tényleg sokat segítenél nekünk válaszadóknak ha ezt kicsit bővebben is kifejtenéd mert így csak találgatunk. :) Egyébként ha az a helyzet amit én feltételezek akkor nincs más hátra mint vársz mivel 72 órás tabit már nem tudsz bevenni. És egyetértek az előttem szólóval, ne parázz mert annál később fog megjönni! (tapasztalat) Ha mégis késne akkor 1 hét után csinálhatsz egy tesztet az már talán kimutatja. (általában mondjuk két hét után mutat már biztosat.) De reméljük erre nem lesz szükség. Máskor figyeljetek oda jobban, hogy biztosak legyetek abban, hogy rendesen védekeztetek!
2009. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!