Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
én 17 éves vagyok és lány márciusban töltöm a 18-at. a barátom már 18 és már szeretné a szexet.Viszont én is és ő is szüzek vagyunk,tapasztalatlanok.Azt mondtam neki hogy 1 év múlva lehet csak szó róla vagyis májusban. De egyik nap bevallotta hogy szerinte ez hülyeség, de azért kivárja.Én mondtam neki hogy nagyon félek tőle és nem tudom vajon készen állok-e rá de ő azt mondta csak örömet akar nekem szerezni.Én el is hiszem neki, meg hogy elég szar ha egy pasinak csaja van és nem lehet vele együtt és én is szeretném csak rettenetesen félek, főleg a fájdalomtól, meg a vérzéstől.Mit tegyek?Mikor éreztétek azt hogy készen álltok rá?
2011. dec. 19. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem essél túl rajta lassan.
2011. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor ne várj még egy évet.hidd el nemfog annyira fájni.és nagyon sok lány nem is vérzik ha meg még is akkor is csak egy pár csepp.mivan akkor ha eltelik az év és te még mindig félsz akkor még egy év.egyszer a faiu is lehet hogy meg fogja uni a várakozást és keres egy másik lányt aki talán nem vár évekig
2011. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

szia! :) én is féltem az elsőtől, de hidd el, nem volt olyan vészes :) még jó is volt egy pár perc után. és nem is véreztem, ezzel nem volt gond. Viszont kérd meg a pasidat, hogy legyen nagyon gyengéd, óvatos, és figyeljen rád és azonnal szólj, ha valami nem jó :) hidd el, szerintem ez fontos. illetve fontos, hogy fel légy izgulva, sajnos nem tudom szebben mondani, legyél nedves, mert anélkül egy nem szűznek is fáj. De ahogy látom az írásodat, ezzel nem lesz gond :)

sok szerencsét!

2011. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, főleg az utolsó kommentet :)
2011. dec. 21. 14:57
 5/15 Fogas válasza:
Én azt mondanám, hogy ha szereted, akkor itt az ideje. És ne félj, elsőre senkinek sem sikerülhet. Nekem is voltak problémák, de kb. a negyedik után, minden könnyen fog menni:) Nem kell tőle félni:)
2012. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Attól hogy fájni fog ne félj több millió nő átesett rajta és egy sem halt bele! Sőt sokaknak nem is fáj pl nekem se fájt! A vérzés ellen pedig tegyetek egy piros törölközőt a popsid alá azért ne fehéret mert ha meglátod lehet hogy bepánikolsz és attól elmegy mindkettőtök kedve.Aktus közben majd ne arra gondolj hogy jajj uram hogy fog fájni meg mi lessz??..hanem arra hogy érezd a párod érintéseit csókjait élvezd! Szerintem ha úgy érzed hogy letudod győzni a félelmeid akkor feküdjetek le! A partnered se lehet sokkal tapasztaltabb ha ő is szűz,ő is lehet hogy félt de ő már felkészült és biztosan úgy érzi hogy gyengéd és érzéki tudna lenni veled hogy ne érezz semmi féle fájdalamt.Meg amúgy is közben is szólhatsz neki hogy ne tegye be mert szorít és fáj,és akkor nem teszibe tovább kényeztet,addig míg annyira kitágulsz hogy nem fogsz fájdalamat érezni esetleg egy enyhe fesyítő érzést. ...Remélem segítettem.. 16/L
2012. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Legyen a szülinapi ajándéka! És ne görcsölj :)
2012. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hm hát nem tudom, szerintem eljön a pillanat amikor már nem félsz emiatt. vagy csak én vagyok így ezzel? én 20 évesen estem túl rajta, de igazából már túltettem magam rajta hogy fájni fog, és igen, fájt, de nem volt vészes, és a vérzés meg nem volt nagy. nem tudom h te eljutsz e arra a pontra hogy már ezek nem fognak érdekelni, -készen állsz rá- de szerintem az lenne a normális. meg ha valaki nagyon kívánja a másikat sztem nem ezen problémázik. szóval sztem ne tegyél semmit..
2012. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

"ő azt mondta csak örömet akar nekem szerezni"

...


A kommentelőket nem értem, miért is biztatnak.

2012. jan. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nyugodj meg.:) Természetes, hogy félsz az elején egy kicsit, de nem kell túlzásba vinni, hidd el. Ha bizalomra és szeretetre épül a kapcsolatotok, akkor hajrá! Megéri az a kis fájdalom, ami rövidesen elmúlik-sőt, lehet nem is fog fájni.:)
2012. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!