Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Mit tegyek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
én 17 éves vagyok és lány márciusban töltöm a 18-at. a barátom már 18 és már szeretné a szexet.Viszont én is és ő is szüzek vagyunk,tapasztalatlanok.Azt mondtam neki hogy 1 év múlva lehet csak szó róla vagyis májusban. De egyik nap bevallotta hogy szerinte ez hülyeség, de azért kivárja.Én mondtam neki hogy nagyon félek tőle és nem tudom vajon készen állok-e rá de ő azt mondta csak örömet akar nekem szerezni.Én el is hiszem neki, meg hogy elég szar ha egy pasinak csaja van és nem lehet vele együtt és én is szeretném csak rettenetesen félek, főleg a fájdalomtól, meg a vérzéstől.Mit tegyek?Mikor éreztétek azt hogy készen álltok rá?
2011. dec. 19. 16:24
1 2
 11/15 Nokhenay válasza:

Szerintem a félelmed azt jelzi, hogy még nem vagy készen, vagy esetleg azt, hogy nem bízol eléggé a barátodban...

Én nekem pár hónapja volt az első alkalmam (18 múltam, lassan 19 vagyok) a barátommal, akit szeretek. Én is problémáztam, hogy fájni fog, meg stb, de mivel szeretem a párom, és megbízok benne, és boldoggá akartam tenni azzal, hogy végre neki adom a szűzességem, ezért megtettem. Plusz bennem is megvolt a vágy és a kiváncsiság, hogy vajon milyen érzés lehet. És nem bántam meg. Nem véreztem ugyan, de fájt... Pedig a párom nagyon figyelmes, és gyengéd volt. Szerintem ez nem csak a felkészültségtől, meg a párodtól függ, hanem attól is, hogy milyen a genetikád, vagy hogy fogalmazzak. Én elég szűk voltam / vagyok is, ezért fájt, sőt még a mai napig fáj a behatolás (persze utána nagyon élvezem ^^). De szerintem ha fáj, akkor se állítsd le a barátod, én sem tettem. Nem volt annyira vészes, nem haltam bele, egy menstruációs görcsölés sokkal durvább nála, szóval hagytam. Egyszer úgyis túl kellett lenni ezen a részen. A kérdésed óta, ahogy nézem, már jó sok idő eltelt. Azóta már lehet meg is történt az első. Igazból ez a komment csak annyi, hogy leírtam az én tapasztalatom, és egy tanács, ha még nem tetted volna meg. Sok sikert. :)

2012. jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, még nem történt meg, az a baj hogy nemtudom pontosan mikor érzem azt hogy készen állok rá, mit kell éreznem,félek hogy rászánom magam de közben meg csődöt mondok, konkrétan mi az az érzés amiről tudni fogom hogy akarom?
2012. febr. 4. 10:27
 13/15 anonim ***** válasza:
lány vagyok, a fájdalomtól és a vérzéstől ne félj!!! nem halálos, mindenki átéli, és túléli....és ha jó személlyel csinálod, nem ez fog megmaradni -.- attól félj, hogy vajon jó emberrel teszed-e meg. ha igen, akkor nem ezeken aggódnál. ezen át kell esni, meddig akarod húzni a dolgot? egyszer úgy is meg fog történni... szóval szerintem ez a része hülyeség.
2012. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az érzés az hogy nem félsz hanem vágysz rá adott pillanatban. Amíg félz addig felesleges erőltetni.
2012. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát többször pl tegnap is úgy fel tud izgatni hogy legszívesebben ott rögtön helyben azonnal azt szeretném hogy berakja, de aztán van mikor eszembe jut hogy mivan ha berakná és nem olyan lenne mint ahogy elképzelném, és hogy mennyire fájna és akkor kicsit megborzongok
2012. febr. 11. 16:12
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!